bugün

Kar maskesi tak motor ile usulca yanaş ve kızı gasp et hem telefonu alırsın üstüne kızın para dolu cüzdanını ele geçirmiş olursun.

Bir taşta iki kuş vurmuş olursun
Faturasındaki imdb (böyle miydi lan o numara) numarasını al savcılığa başvur, telefonumu taşınırken kaybettim başkalarının kullanmasını istemiyorum aha bu numara de, bloke etsinler. kız kullanmamayacağı için ya atacaktır ya insaflıysa sana getirecektir.
Kar maskesi tak ve kızı gasp et çantasını motorla çal amk telefonu alırsın üstüne kızın para dolu cüzdanını ele geçirmiş olursun.

Bir taşta iki kuş vurmuş olursun
Kızı takip et. Ücra bi sokağa girdigi anda arkadan kafasina taşla vur. Sonra telefonu alıp kaç. Ama cüzdanı alma lan o haram para olur.
hediyeyi hediye etmek sünnet yani bil istedim sevap point kazanmak falan istersen bi düşün derim.
eğer nişanlı gibi olduğunuzu söyleyecek şahitleriniz varsa çok kolay.Ya da ne bileyim ileride çocuklarımız olsun veyahut burada otururuz tarzı evliliğe yönelik kelimeler ettiğine şahit olan arkadaşların varsa çok basittir geri alması.
"iphone 6 hediye edecek genişlik ve refah seviyesinde iseniz kendi telefonunuzun da en az bir iphone 4 seviyesinde olması gerek" ön kabülüyle ; iphone 4 + holosko teklif ediniz.karşı koyamayacaktır.
Telefonu kendi hesabıyla açtıysa artık onundur apple'a göre.
seri numarası kayıtlıysa elinde imei'den, yazılı bi hediye etme babında kanıt yoksa, çalıntı ihbarı vermekle tehdit edip alınabilir.yada diğer bir yazarın dediği gibi holosko + bir miktar para karşılığında alabilirsin.
Verilen mal, geri alınmaz. Verende mal ise, zor durumlar. Aaah ahh
satın alan kişi sen olduğunda polise gidilir şikayet edilir , kimdeyse telefon adresi falan her bir şeyi verilir sonra polis amcalar alır geri getirir.*
sana en acilinden gönül zenginliği lazım.

hediye geri alınmaz git öl daha iyi
duası var, sabah ve akşamları 16'şar kez okursan 21 günde ayfonun geri gelir.

*vercek diye verdim ayfon,
*vermedi gitti ayfon,
*sitiv abinin ruhuna hediyem olsun,
*fazla yıpranmadan dönsün bana ayfon.

amen.
Sakince elindeki iphoneyi yere bırak evlat de. Kesin yarayacaktır.
yanına 4 tane ortak arkadaş al söz konusu kişinin yanına git. "amına kodumun fukarasi.. ben olmasam ayfon 6 yüzü göreceği yok ahahaha " de, o kalkar kendi elleriyle size verir.