bugün

acil ust edit : zuahahahah asagida bi tane siktimin andavali fenerli sanmis beni, cok guldum amk salagina zuahahahah.

tam bir komedi amk. bir de bununla ovunuyorlar, kendilerince gururlan falan diyorlar :d

bunlar zamaninda biz bu formayla onu yendik bunu yendik diye reklam cekmisler ama "biz bu formayla anfield'da götü başı dağıttık" diyememislerdi, öyle arsız öyle kaypak bunlar amk :d

rakibin olduğunu iddia ettiğin takim (bu bile sizin icin bir onur aq) bundan tam 15 sene evvel, oyle senin "şirifli ikincilik" falan gevelemelerine inat, senin gibi hediye 2 şampiyonluk almadan, birilerinin itelemesiyle değil alayina iteleyerek 3 yildizi takti.

insanda biraz utanma arlanma olur, 13 tane sampiyonlugun var, tff nezdinde 3 yildizi takmaya bile hakkin yok aq da birileri 2 şampiyonluk hediye edivermis oyle 3.yildizi takmissin, rakibin 15 sene evvel 3.yildizi takmis ustune bir de 4.yu takip sana tur bindirmis, ulan insanda az utanma haysiyet şeref falan olur da baba büyüksün der konuyu kapatir.

"bizim iifi kipimiz vir" diye akillarinca dalga gecerler, uefa'da yari finali kacirinca aglayip zirlarlar.

Bunlari adam yerine koyup konusuyoruz, ne mal olduklarini anlatiyoruz ama yanlış yapiyoruz. Aslinda bunlari hic siklemeyip insan yerine bile koymayacaksin ama ceneleri kapanmıyor ki aq, sabır sabır da bir yere kadar.
birilerine fena koyuyor ki sabah aksam Beşiktaş i konuşuyorlar. bak ben gs ya da FB basliklari acip satadiyor muyum sürekli tabii ki hayir neden çünkü besiktasim acimiyor ama acitiyor benim bir şey yapmama gerek yok.

cikin artik su ezik psikolojiden. zira çok komik..

gururLAN!
görsel
beşikTAŞ 3. yıldızı taktıktan sonra kendi adıma hayatımda hiçbir şey değişmedi, o 2 şampiyonluk bugün silinsin en ufak bir şey hissetmem çünkü geçmişte kalmış bir olay. beşiktaş son 2 senedir şampiyon ve çok mutluyum. 10 sene üst üste şampiyon olsun, 11. sene olamasın mutsuz olurum çünkü futbol sektörü benim için anlık bir zevktir geçmiş geçmişte kalmıştır. şampiyonluk sayısına bakıp zevke gelen insan hala ergenlikten çıkamamıştır, al galatasaray'ın beşiktaş'tan 5 tane fazla şampiyonluğu var ama 2 senedir beşiktaş şampiyon galatasaray ilk 3'te bile değil ciddi ciddi eski şampiyonluklar avutuyor mu sizi beşiktaşlılar şampiyonluk kutlarken? kendinizi kandırmayın açık ve net.
utanmazliktir, arsizliktir.
beşiktaş ahlaksızlığı bu olsa gerek.
tarihi fetolarla şikelerle dolu olan takım taraftarlarının kafalarını yormamaları gereken yıldızlardır.
Bir masum mor menekşe ağlıyor mu ne?
tam bir sürüngenler kulubü ya. nefretlik.
Türkiye'nin en itici, en şerefli (404 not found), en edepli (he yarram he aynen) kulübüne tarihler 2017 yi gösterdiğinde Mazhar olmuş büyük şeref.

ne hazindir ki galatasaray hediye sampiyonluk falan almadan tam 15 sene evvel bu başarıyı yakalamış, 3.yildizi takmamizin 15.yildonumunde retro formalarını satışa çıkarmıştır :d
ne diyor bu fetösaraylı yav. ostersunds fatihine bak sen, gören de dağlar kadar fark var sanacak. bizden 6 şampiyonluk ileridesiniz bu sene 5 e inecek. köpek gibi havlayıp duruyorsunuz hakkımızla 2 senedir şampiyonuz bu sene de öyle olacak.
güncel Önemli Başlıklar