bugün

hdp'yi meclise sokmak için, oy veren "cumhuriyetçi" kesimi hiç bir zaman affetmeyeceğim.
valla hedp ye ne kadar chpl li oy verdi ki chp tarihinde rekor kırdı.

Propaganda yapan bir ak troll. Chp neymiş hdp ye destek çıkıyormuş efendisinin papağanı...

Ama ak parti olmazsa hdp ye oy verecek bir dünya adam var...
Gerçek CHP bu değil,ne diyordu ince bu kafayla olmaaaz.(gerçi oda çok farklı değil ya bir tık filan işte)
faturayı chp ye kesip vicdanınızı mı rahatlatıyorsunuz siz amk?

bire balık hafızalı dübük sen değil miydin 2005 de kürt sorunu var diye ortaya olmadık bi şey çıkaran?

2005 de bu laf ortaya atıldıktan sonra pkk resmen kudurdu şehit haberlerinin ardı arkası kesilmedi.

bunların kankaları fetöcüler ordu içinden pkk ya destek verdi mi? verdi. siz bu amına kodumun piçlerini suriyeye götürmediniz mi götürdünüz.

destek çıkmadınız mı? çıktınız.

çözüm sürecini bu milletin başına bela ettiniz mi? ettiniz.

o çözüm sürecinde ne oldu biliyor musunuz peki?
adamlar hiltilerle kendilerine mağaralar açtı yığınak yaptı bugünlere hazırlık yaptı.

dünya liderimiz amerika nın ypg ye silah vermesine engel oldu mu? olmadı. peki yarın bir gün o silahlar ırak a kaydırıldığında sorarım size ne olacağını düşündünüz?

kes siktir git amk beyinsizi bu pkk bu haldeyse tek sorumlusu sizsiniz. o beyinsiz chpliler değil siz yaptınız! elinizde binlerce şehidin kanı var, çıkıp vicdanınızı temize çıkarmayın.
Hiç kınama gelmedigine göre gayet mutlular.

Allah hepsinin belasini versin..!

#bebekkatilipkk
Bazı kazmalar da AKP'nin yıllardır yaptığı gibi kınım kınım kınamasıyla bütün sorunların çözüldüğünü sanıyorlar ahaha.

Ya bu AKP seçmeni ister Türkiye'de yaşasın ister Avrupa'da yine beyinsiz yine beyinsiz.
Al: Bebek katillerini kınıyoruz!!!! Sorun çözüldü di mi? Adamlar korkularından bağıra bağıra silahları bırakıp kaçtılar.
https://www.uludagsozluk.com/e/39958151/

Altına imzamı atıyorum. Şerefsiz pislikler her şey sizin gibi it sürüleri yüzünden oldu suçlusu yine chp oluyor öyle mi. Kak siktir git lan.
hdp meclise girsin diye megri megri şarkı söyleyenler, çözüm süreci denen hainliği yaparken pkk'nın bütün güneydoğuya bomba yerleşltirmesine göz yumanlar mutlu mu asıl soru bu olmalı.

işinize gelince apo barış güvercini, götünüz sıkıçınca selo terörist chpkk. hassiktirin lan oradan ikiyüzlü pezevenkler.
Feto değil, Fethullah hoca dediğini sonra chp ye yamamaya çalışmak,
Masaya oturduklarını, davul zurnayla karşıladıklarını daha sonra chp ye yamamaya çalışmak için nasıl bir orul orul oç olmak gerekir ya Rab!
Ulan chp li falan değilim ama karaktersizliğin bu kadarı bana bile ağır geliyor.
Bence üzgün ve pişmanlar. chp türkiye düşmanı bir parti değil.
hdp ye oy veren chp li diye bir şey olduğunu sanmıyorum. Liberaller ve diğerlerinden belki biraz almış olabilir. Ancak seçim sonuçlarında chp 20 yıldır almadığı kadar oy almıştı. CHP nin oyları artmış mal ak trollerim benim sizin dediğiniz olsa düşmesi gerekiyordu.

bu arada ak parti olmasa hdp ye ak partiden çok fazla oy kayar bunu da biliyoruz.
Bi sorudur.
akplilerde beyin kırıntısı aramak nafile bir iş.

noldu “sayın aponun” başka planları mı çıktı?

götümün milliyetçileri. dün ne boktunuz çok iyi biliyoruz.
olsun, içleri rahat ne de olsa akp az milletvekili çıkardı, aferin size büyük iş başardınız.
yüzde 15 çıkaramadığı için çok mutlu değiliz. pkk'lıları davul zurnayla ülkeye sokarken mutlu muydunuz lan akpliler?
Pkk lıları davul zurna ile ülkeye sokan ak partiydi.

IŞiD lileri ülkeye sokan yine ak partiydi

bir kaç sene önce fettullahhocaefendimiz ühü ühü diye hömküren

yine ak partiydi.

ben sizin o 2 gr. beyninizle şehit kanı üzerinden yaptığınız propagandanızı yerim.

aq dugumun vatan hainleri.

pkk kötü pkk kaka deyince vatansever oluyorsun öyle mi?
Ulan Ne kadar meraklısınız, provokatörlük yapmaya.

Chp’ye giden hdp oylarına sesiniz çıkmıyor bakıyorum. aptalsınız, bencilsiniz, histerik ergenlersiniz. Çünkü bu yaşanan acı olaya karşı hüznünüz değil, ‘ben demiştim abie’ kafası.

hesap soracağınız birileri varsa o da iktidar partisidir. Çözüm süreci ayağına biz mi aynı masaya oturduk, biz mi Habur sınır kapısında karşıladık, biz mi yaptık lan tüm bunları?

Ezbere konuşup durmayın, bu ülkede hdp’den önce de terör vardı ama bilin bakalım terörden beslenen hangi parti..