1. 1.
    bu dalyaraklar "bak bunlar ölüyor üzülüyorsunuz, ama askerimize, polisimize üzülmüyorsunuz" mantığından çıkamamaktadırlar bir türlü.

ya kardeşim bir otur dinle;

bak birader 15 yaşını geçip geçmediğin bile belli değil, kitap falan okuyor musunuz onu da bilmiyorum. yani daha gelişim sürecini atlattın mı onu da anlayamadım ama bak;

sen "barış yürüyüşü" adı altında toplanan insanların ölümüne üzülüp, lanet okuyunca şehitlerin ölümüne sevinmiş olmuyorsun.

bak dalyarak, hdp legal bir siyasi parti. insanlar demokratik haklarını kullanarak bu partiye oy verebilirler, bu partinin merkezinde olduğu bir "barış mitingi"nde yer alabilirler. sen her kürt, hdpli pkklıdır dersen zaten yaşama amk, siktir et, yorum yapma, siyaset dediğin şey senin 50 iq'luk beynine fazla gelir.

kaldı ki yürüyüş hdp tekelinde olan bir yürüyüş de değil. orada sivil toplum örgütleri de mevcut.

yahu her şeyi geçtim adamların yüzde 10 üstü oy alacakları zaten belli. yüzde 12 mi 13 mü alırlar bu tartışılıyor. neden patlamayı hdpliler yapsın arkadaş. gel anlat tamam eyvallah diyeyim.

şimdi ben hdpye oy verdim diye dağa çıkmıyorum tamam mı amına kodumun çakalı, bu ülkenin askeri, polisi terör örgütü tarafından şehit edilince de alkış tutmuyorum tamam mı, alıyor mu beynin.

askerin ölümüne sevinmiyor kimse, sevinenin de allah belasını versin zaten.

istenilen şey silahın susması, insanların ölmemesi, çünkü sebepsiz yere oluyor bu ölümler göremiyor musun bunu? 2 aydır onlarca şehit geldi, onlarca pkklı öldürüldü, al bak ne oldu? bir şey mi değişti arkadaş, ne değişti allah aşkına gel söyle.

bak tümör herif, insan insan olması dolayısıyla duygulara ve bir vicdana sahiptir. oraya barış için giden insanların paramparça olmuş cesetlerine bakıp saçma sikik mizah kasmaya devam ediyorsan senin ben vicdanını da sikeyim.

sana kalsa terör sorunu güneydoğu anadoluya bomba atarak bitirilmeli tamam beyinsiz herif, ama dünya bu kadar kolay dinamitler üzerinden oluşmuyor.

sen ülkenin yüzde 13 lük kısmını terör örgütüne mensup diye mimleyemezsin. ben hdpye oy verdim ama pkklı değilim. anlıyor musun beni?

sen şimdi şu entry uzun diye okumaya bile üşenip altına "orospu çocuğu pkklı" falan da yazacaksın, biliyorum çünkü beynin böyle çalışıyor, fazlasını kabul etmiyor anlayabiliyorum.
    36 -94 ... neyazsamoncedensecilmisdiyor
  2. 2.
    Evet hdp=pkk çok şükür beynim öyle çalışıyor.
    44 -13 ... redrides og
  3. 2.
    kürt lütfen

amk maymunu hdp nin kimin partisi olduğunu anlamayan beynin, bu kadar uzun yazı nasıl yazmış şaşırıyorum. kulp bulmayın kendinize beynini siktigimin evlatları.
    19 -3 ... turkce karakter nerde olum
  4. 2.
    Hdpkk dır.
    9 ... bilgisayar delisi
  5. 3.
    akıllara '' ha siktir '' ifadesini getiren havlamadır.
    7 ... murren13
  6. 4.
    Valla ben pkk terör örgütüdür diyen bir tane hdp ki görmedim.

Sen gördün mü?
    14 -1 ... frekans
  7. 5.
    okudum. 23 yaşındayım. yani ergen değilim.
    boyuna küfür yazıp eleştirmeye çalıştığın şeyi yapacak kadar tutarsız olduğunu da gördüm ve ayrıca hdp = pkkdır.
    14 -1 ... incesu bebesi
  8. 6.
    Okumadım ama başlıktan ötürü sizi şöyle bir bdv kısmına alalım sayın k*rt. Msb iyi uçuşlar diler.
    7 -2 ... mutfaktaki sari bez
  9. 7.
    (bkz: küfür tek millettir)

neredeyse 1500 yıldır biliriz biz bunu.

dalyarak kimmiş bir daha düşün itin dölü seni.
    12 -1 ... muvezza
  10. 8.
    benim o dalyarak evet.sen devlet silah bıraksın de şehirlerin merkezinde elinde havan topu,keleş,lav silahı allah ne verdiyse sarın gez ondan sonra devlet silah bıraksın de.hdp'nin bu söylemlerini duya duya oy verenlerde sütten çıkmış ak kaşık olsun heyle mi?başka paşam başka.devlet silah bırakacakmış,bak sen,bak şu akıllıya.senin devletin karşısında elinde silahla havanla ne işin var demezler mi adama?

bu memlekette göte göt derler paşam.
    4 ... sesinde bal tadi olan ari