bugün

kürt lütfen

amk maymunu hdp nin kimin partisi olduğunu anlamayan beynin, bu kadar uzun yazı nasıl yazmış şaşırıyorum. kulp bulmayın kendinize beynini siktigimin evlatları.
akıllara '' ha siktir '' ifadesini getiren havlamadır.
Valla ben pkk terör örgütüdür diyen bir tane hdp ki görmedim.

Sen gördün mü?
okudum. 23 yaşındayım. yani ergen değilim.
boyuna küfür yazıp eleştirmeye çalıştığın şeyi yapacak kadar tutarsız olduğunu da gördüm ve ayrıca hdp = pkkdır.
Okumadım ama başlıktan ötürü sizi şöyle bir bdv kısmına alalım sayın k*rt. Msb iyi uçuşlar diler.
(bkz: küfür tek millettir)

neredeyse 1500 yıldır biliriz biz bunu.

dalyarak kimmiş bir daha düşün itin dölü seni.
benim o dalyarak evet.sen devlet silah bıraksın de şehirlerin merkezinde elinde havan topu,keleş,lav silahı allah ne verdiyse sarın gez ondan sonra devlet silah bıraksın de.hdp'nin bu söylemlerini duya duya oy verenlerde sütten çıkmış ak kaşık olsun heyle mi?başka paşam başka.devlet silah bırakacakmış,bak sen,bak şu akıllıya.senin devletin karşısında elinde silahla havanla ne işin var demezler mi adama?

bu memlekette göte göt derler paşam.
En iyi kürt ölü olan kürttür.
barış mitingiymiş ne barışı sen hayırdır bilader. pkk silah bırakacak barış olacak. savaş yok zaten terör var sevgili hdpli olup pkklı olmayan kardeş. hdp önce pkknın terör örgütü olduğunu kabul etsin. onlardan bi göbek bağını koparsın. o zaman barış istediğinize inanalım.
evet içinizdeki bastırılmış bölücülüğü bir araya gelince ortaya çıkaran barış güvercinleri hepiniz pkklısınız. Hepiniz kalleşsiniz. içiniz dışınız bir olsa bari aynı zamanda sinsisiniz!
hdpliler pkkli degildir. doguda zorla oy toplarlar. hdp nin yarisi zorla oy vermis masum kurtlerdir.
aksini iddia edenin götüne girecek olan dalyaraktır.tkp bile meclise girsin siz girmeyin arkadaş.
Sen önce pkk bir terör örgütüdür de dalyarak.

Ondan sonra çık demogoji yap.
hdpnin hayvanvekilleri çıkıyor sırtımızı pkkya yaslıyoruz diyor sonra bazı hayvanlar çıkıp hdp pkk bir değildir hdpli pkklı değildir diyor. ulan sizin demokrasi anlayışınıza da sokarım o küçük beyninize de sokarım. kalkıp hdpyi savunan piç ben türkiyeyi seviyorum türk vatandaşıyım diyemez. bu kadar basit. hdpyi savunan piçler bu ülkeden siktir gitsin. hepiniz katilsiniz. bu insanların ölümüne sebep siz ve siz gibilerdir. bomba ve mermi kullanmak yerine o siktiğimin beynini biraz vatana hayırlı kişiler olmak için kullansaydınız bugün bunları konuşmak yerine kuresel ısınmanın dünyaya zararını konuşur engellemeye çalışırdık. sizin kıllı götünüzü temizleyip kaçak elektrik paranızı ödemek zorunda değiliz. yaktığınız iş makinelerinin yaktığınız yıktığınız yatırımların parasını da ödemek zorunda değiliz. ulan orospu çocukları ideolojinizi sikerim sizin. siktimin gidin lan yeter!
dibine kadar haklı olan dalyaraktır.
kimin götüne gireceğini de iyi bilmektedir.
nitekim 1200 küsür pkk lı köpeğin götüne gire gire gebertmiştir şu son 2 ayda. özerkliklerinizi bir tarafınıza sokmuş, kanton bölgelerinizin üzerine attırmış, "herkes silahlansın, kenidnizi savunun" diye gürlemeye cürret eden adamınızın suratına attırarak "barış barış barış...:(" diye ağlatmıştır.

türk milleti hardcore sever.
görsel
görsel
hdp liler pkk lılardan beterdirler. çünkü silahlarını sakladıkları için doğrudan düşman muamelesi yapamıyoruz.
görsel
Cahil bir dalyaraktır. Hdp bir partidir. Pkk ise devlet destekli bir örgüt.
görsel
görsel
hdp pkk nin mekan değiştirmiş halidir.
biri dağda diğeri mecliste.
tek farkları.
görsel

ne diyelim sikko ha ne diyelim? basın gidin lan şu ülkeden.
Bu fotograflar ve daha yuzlerce olay, ulan madem baris istiyosunuz bi gunde cizredeki teroristleri kurtarmak icin gosterdiginiz hassasiyeti asker korumak icin yapin, saldiri altindaki karakola gidip canli kalkan olun, sehit cenazesine katilin, gidip askeri ziyaret edin, baris nasil bu kadar tek tarafli olabilir, neyin barisi allah askiniza, nasil bu kadar kör olabilirsiniz, yazik.