bugün

"hdp kılıçdaroğluna destek veriyor" diyen götoğlanlarının çok iyi bildiği gerçek.

Bir yandan fetö'den bir yandan hdpkk'dan, bir yandan domuz bağcılardan destek alıyorsunuz ama 28 mayısta yenileceksiniz.

cehennemin kapılarını kapatacağız ve siz zebanilerle birlikte ilerde kalacaksınız...
tabi lan manyak mısın, hdp tayyip erdoğan'a bayılıyor. ondan dolayı tayyip'in en büyük vaadi, seloyu hapisten çıkarmak ve kayyum atamalarına son vermek.
https://youtu.be/77H798Ps4g8

bak kemal'in sağ kolu canan da tayyibe çalışıyormuş.
https://twitter.com/secim...MXBRL9pKR9veWPsA&s=19

mercimek kadar beyninizle algı yapmaya çalışmanız yok mu çok komik amk. hadi şimdi boş yapma ve pkk ile aynı adayı desteklemenin tadını çıkar.
Ya ciddi ciddi bunu savunuyorlar, bu kadarda mallık olmaz. Adam videoda diyorki faşist hükümetin değişmesi şart yoksa bizi bitirecekler. Kim diyor kandildeki zırtolar.
ahahahahah....

ulan siz arapçılar çok ilginçsiniz...

işinize gleni kartal gibi görüyorsunuz..

ama bütün o eylemsizlik sürecini, diyarbakır'da çekilen megri megrileri, pkk'lıların ayağına yollanan mahkemeleri, kobane'de sıkışan pkk'nın türkiye'nin (yani rizelinin) desteğiyle kurtarılmasını, pkk'nın yaralılarının türk doktorlarına tedavi ettirilmesini filan bir türlü göremiyorsunuz.. bunlar önünüze konunca bir anda kör oluyor, dilsiz şeytana dönüşüyorsunuz..

ulan 32 askerimizi ve 5 öğretmenimizi aynı gün kurşuna dizen şemdin'i mahkemede o suçundan beraat ettirdiniz siz.. niye? çünkü türk şemdin'i türk askerine karşı yalancı tanık olarak kullandınız.. evet, türk askerine karşı pkk'lılarla işbirliği yaptınız..

orospular, fahişeler namuslu kadınların ahlağını sorgulayamazlar...

önce habur'un, kobane'nin, şemdin'in hesabını verip temize çıkın.. kendisi kirli olan başkalarını sorgulayamaz..
Hdp zaten bu ülkede muhalefeti yıpratmak ve iktidarın eline koz vermek üzere kurulu olan bir oluşumdur. Her fırsatta apo iti lehine sloganlar atan yaratıkların partisidir. Sağ olsun vaktiyle muhalefetimiz bunlardan oy almak için her şekle girmiştir. iktidar ise ayağına gelen fırsatların hepsini gole çevirmiş ve ilk turda yüzde 49.5 oy alarak birinci olmuştur. Hdp'nin kapatılmamasının temel nedenini anlamışsınızdır sanırım.
dün cehennem dediğine bugün cennet diyen adamsın tengir. boş yapma da en sonki (yetişemiyoruz artık) başkanının destek verdiği partinin mitinginde atılan dişe diş kana kan seninleyiz öcalan sloganlarını izle aç da.
Şivan Perwer ibrahim Tatlıses düet yaptı -
Megri Megri .

http://www.youtube.com/watch?v=xMioNthr41I
akpnin eski dosyaları ...