1. 1.
  efendim iki yıl önce akil insanlara yönelik en ufak eleştiriyi ihanet sayan, imralı görüşmelerine itiraz edenleri "kandan beslenen mahluklar" olarak niteleyen hükümetimizin bugün "hdp var yaaa, aslında bunlar canavar," demesi milletin aklıyla alay etmesidir.

  bunların istediği şey halk için doğrudur. istemediği şey yine halk için doğrudur. dün isteyip bugün istemediği şey halk için yine doğrudur.

  erdoğan soykırımı kabul etse bugün "efendim biz ne vahşi milletmişiz aslında... kesmişiz zavallı ermenileri" diyebilecek kadar gözünü rant bürümüş bir güruh var.

  hdp meselesinde de durum aynı. zift medyası bugün hdp'yi en olmadık şekilde topluma tanıtmak için süresiz yayın yapıyor. hdp'ye karşısınız veya yandaşsınız, bu beni ilgilendirmez. ancak halkın aklıyla dalga geçen bir yönetime gerekli cevabın verilmesi gerekir.

  hatırlayınız, mart ayında nevruz'a doğru hükümet-imralı arasında ne güzel bir flört süreci vardı. bu durumu eleştirenler vatan hainiydi, mhp'liydi, ırkçıydı, paralelciydi. kimse kandan beslenme ümitleri kurmamalıydı. hükümet işini çok iyi biliyordu. sonra yüce lider, asrın liderimiz erdoğan'ın "ben bu işi beğenmedim, bana sormadan kimse adım atmayacak," demesiyle birden bu hdp oldu size şerefsiz hdp.

  arkadaş kimi neyle kandırıyorsunuz? bugün de zift medyası "hdp var yaaa, aslında ermeni soykırımını tanıyormuşşş," yayını yapıyor. beyinsiz gazeteci arkadaşım, hdp zaten böyle bir şeyi inkar etmiyor ki? sen bu halkı kendin gibi geri zekalı mı sandın?

  "paralelciler oslo görüşmelerini sızdırdı, bunlar barışa karşılar!" diye bir tarafını yırtan adam! bugün ne değişti de herkesi düşman ilan ettin?

  dün kendilerine iyi olanı halka iyi tanıtan, anlaşamadığını bölücü, paralelci, ırkçı, vatan haini ilan eden kaos severlerin gerekli cevabı alması şart.
  2 ... bartalameo
 2. 2.
  AKP Milletvekili Mehmet Metiner'in ''AKP kaybederse Öcalan da kaybeder.'' sözü meseleyi açıkça özetlemektedir.

  HDP'yi sevin ya da sevmeyin belirli bir halk desteği olan, meselelerini siyasi ortamda çözme derdindeki parti. Apo'yu uzun uzun anlatmaya gerek var mı bilmiyorum. Türkiye'nin başına örülmüş 40 yıllık belanın en önemli aktörü.

  Konunun özü hiçkimsenin demokrasi, özgürlükle alakası yok. akp kendi borusunu öttürme derdinde ve hdp barajı geçerse havadan gelecek 70-80 milletvekilini düşünüyor.

  pkk'yı bu denli güçlendiren akp, bugün sorunlarını siyasi düzlemde tartışmak isteyen bir gruptan korkuyor. bu durumda kandan beslenen kim?

  Yurt http://Gazetesihttp://www...n-da-kaybeder-h89565.html
  ... inmyopinion
 3. 3.
  Yine cahil bir yazar beyanıdır. imralı görüşmeleri barış içindir. Hdp nin canavar olduğu beyanları yine de değişmez.
  ... parasibozukadam