bugün

türkiye'de padişahlığı ve akp'yi destekleyen insandır.
beynini kullanabilen insandır.
Adam gibi adamdır, salak değil kendini kandırmayacak kadar gerçekçidir.
Kürt değildir, pkk'lı değildir, sol adı altında kürtçülük yapmıyordur.
Beynini aldırmış, mhpye oy vererek 400 milletvekilini engelleyeceğini sanan engellidir.
mezopotamya maymunu değildir. Kafası kapkara çirkin falanda değildir.
terörist değildir.terör sempatizanı değildir. Yitip gidenlere değer veriyordur.

sağ görüşlü ırkçı, etnik köken üzerinden siyaset yapan ve bölücü terör örgütünün arka bahçesi olduklarını iyi biliyordur.
demokratik hakkını kullanıp istedigi partiye oy veren insandır.

hdp ye oy vermeyen insan söyle ibnedir boyle götttür diyecen bide akp ye oy veren insanlar söyle böyle diyecen lan akp oy vermek farzdır diyen adamdan ne farkın var senin.lan akp yi sevmemek ve ulkeyi yönetmelerini önlemek icin ülkenin %60 ı hpy mi oy vermek zorunda madem barajı gecmek gibi bir sıkıntın var girmicen aga o zmn böyle bir yukun altına. benim seçmen olarak sorumlulugum degil seni barajın ustune cıkartmak. hdp yöneticilerinin sorumlulugudur kendi partilerini meclise sokmak. herkesin kendi ideolojik ekonomik siyasi gorusu olur ben sadece akp nin politikalarını sevmiyorum diye kendi görusumde olmayan bir partiye niye oy vereyim?
Terörist sevmez, ırkçı değildir, ülkenin geleceğini düşünür. Akıllıdır, zekidir.
Kafatasının içindeki Türkçesi beyin, latincesi Cerebrum olan organı kullanabilen insandır.
Yalancıları sevmez.
(bkz: HDP ye oy vermek vatana ihanettir)
AKP'ye ve CHP'ye aynı nedenlerden dolayı oy vermeyen, Türklük bilinci ve şuuruyla hareket eden kutlu insandır. Nedeni ise bölücü, hain ve Türk'e türklüğe tahammül edememeleridir.