1. 1.
  andımızın savunulması iyi hoş ama buradaki bazı yazar kardeşlerimiz daha üç beş ay önce selahattin goygoyu yapıyordu. genel başkanları dahil "seçim var neden hapiste yha" diyorlardı. iyi parti de dahil.

  hadi bizim safımız belli. milliyetçi bir ak partili olarak andımızı sonuna kadar savunurum. ümmetçi falanda değilim.

  ama vekilleri pkk cenazesinden öte gelmeyen tiplerin andımızı istemesi inandıricı değil.
  4 -13 ... timarli sipahi neferi
 2. 2.
  hdp ye oy verip andımızı savunan tipler

  hdp ye oy verip andımızı savunan tipler

  hdp ye oy verip andımızı savunan tipler

  hdp ye oy verip andımızı savunan tipler

  hdp ye oy verip andımızı savunan tipler
  6 -2 ... borulce
 3. 3.
  hiç hdp ye oy vermedim ama verdikleri halde andımızı savunan birileri varsa tebrik edilmesi gereken tiplerdir.
  bulundukları toprakların kıymetini bilirler.
  4 -2 ... kafam bir milyon
 4. 4.
  çok fenadırlar, ama akp'ye oy verip diyarbakır'da şıvanla megri megri diyen tipler kadar fena değildirler....

  o tipler oy uğruna kürtlerin anüs deliğini yaladıkları için senelerce pkk'ya karşı operasyon yapılamadı, pkk'nın doğu şehirlerinde hendek kazmasına göz yumuldu. sonra bedelini binlerce şehitle ödedik...

  o tipler kobane'de pkk'yı ışıd'ın elinden kurtardı. pkk'nın yaralılarını devlet hastanelerinde bizim vergilerimizden tedavi ettirdi. bugün kuzey suriyede kurulmakta olan kürt devleti onların eseridir..
  2 ... arbutus unedo
 5. 5.
  akp li bazı arkadaşlardır. hdp ye oy veren chp li algısı güzel taktik ama sizin kendi içinizden olmayan hiç kimse yemiyor bunları haberiniz olsun. sizden olan zaten her şeyi yalamadan yuttuğu için bunada inanıyorlar sorgusuz sualsiz.

  ben bugüne kadar hiçbir muhalifin yani hadi chp li diyelim "milliyetçiliği ayaklar altına aldık" dediğini duymadım. diyeni alkışladığını da duymadım. andımıza deliren bir muhalif görmedim. türklük kavramına düşman olan muhalifte görmedim. hiçbir muhalifin megri megri diye türkü söylediğini duymadım. imralıya selam gönderdiğini veya terörist başının mektubunun diyarbakır meydanında okuttuğunu/okuduğunu görmedim duymadım. doğudaki oyları alabilmek adına hdp ile işbirliği yapan muhalif görmedim duymadım. ankaranın göbeğine sözde kürdistan bayrağı diktireni görmedim duymadım. analar ağlasın mı istiyorsunuz diyip teröristler ile aynı masaya oturulmasını savunan görmedim. muhalifler tarafından dağdan inen şerefsizlere hakim ve savcı gönderildiğini de görmedim duymadım. cumhuriyet bayramının olduğu gün terörist ypg lilerin konvoylar ile alkışlar eşliğinde sınırlarımızdan geçmesine sebep olan muhalifte görmedim.

  daha çok yazarım bu şekilde o yüzden hdp yi meclise chp liler / muhalifler soktu vay efendim kılıçdaroğlu selahattin neden hapiste diye sordu gibi basit ve 2 gram aklı olan insanların "sktr git yaa" diyeceği şeylerle algı yaratmaya çalışmayın. bir tarafta hdp ile kol kola girip oslolara gidenler varken kalkıpta kılıçdaroğlu onu dedi diye aptal aptal algı yaratmaya çalışmanın manası yok. bu ülke vatandaşına silah doğrultanın da onu destekleyenin ve işine geliyor diye iş birliği yapanın da yatacak yeri yoktur ve vatan hainidir. nokta.
  3 -1 ... mel mel bakan gibson
 6. 6.
  samimi bir kemalist asla hdp'ye oy vermez, sempati duymaz. O Hdp'ye oy verip chp'liyim diyenler bir avuç çakma kemalist cihangir solcusudur. Onların da andımızı samimi olarak savunacağını zannetmiyorum.
  1 ... has kemalist
 7. 7.
  dinimizde münafık tanımının tabiri olarak sahte müslüman gibiler anlayana.
  ... fenomenmehmet
 8. 8.
  kim daha milliyetçi yarışması mı yapıyoruz. megri megri zamanlarında devlet olarak kürt halkına tolerans sağlandı mel gibsoncum. onları söyleyip durmayın. eşeğe altın semer vursan eşek yine eşek. özerkliğe kalktılar adam olamadılar devlet olarak hakları ellerinden alındı.

  biz devletimizin yanındayız. gereken cezayi kestik artık önümüze bakıyoruz. megri siyaseti boş siyaset. günümüze bakalım.
  1 ... timarli sipahi neferi
 9. 9.
  çözüm sürecinden sonra barzani geldiğinde kürdistan bayrağını göndere kim çekti acaba. hani barzaninin olduğu yer ırak hükümetine bağlı olan bir yer yani yasal olmayan bir yer. ve sen onun bayrağını dalgalandırdın türk bayrağı yanında.

  ayrıca hdp ye oy veren chp li diye bir şey yok. o oy verenler zaten hdp li ama solcu, halkçı görünmeye çalışan görünen kimseler. oy değişimi görmek isteyenler doğuya bakabilir. oy dengeleri kimler arasında gidip geliyor diye.
  ... dusler sokaginda gece vakti
 10. 10.
  mekir mekir çekmekten gelen ak neferlerdir.
  1 ... timur cengiz hulagu