bugün

neyine saygı duyacağız dedirten durum.
- 40 bin tane askerimizi çok güzel şehit ettiniz diye mi saygı gösterecektik?
- bayrağımızı ne güzel indirdiniz diye mi saygı gösterecektik?
- ermeni soykırımı ermeni köpeklerden daha iyi koruyorsunuz diye mi saygı gösterecektik?
- fırat çakıroğlu nu hunharca katlettiğiniz için mi saygı gösterecektik?
- ülkenin çok güzel amına koydunuz diye mi saygı gösterecektik?
- allahsız bir kafir olduğunuz için mi saygı gösterecektik?
- biji serok obama diyip amerika nın altına yattığınız için mi saygı gösterecektik?
- ışid in aldığı kellerin hesabını türkiye ye sorduğunuz için mi saygı gösterecektik?
- vatanınıza ihanet ettiğiniz için mi saygı gösterecektik?
- bayrağımıza toprağımıza küfür ettiğiniz için mi saygı gösterecektik?
- kundaktaki bebeğin kafasına sıktığınız için mi saygı gösterecektik?
- ermenistan ın yunanistan ın altına yattığınız için mi saygı gösterecektik?
- bize doğrulttuğunuz silahın namlusu için mi size saygı gösterecektik?
- üniversitelerde yaptığınız faşist saldırılardan dolayı mı saygı gösterecektik?
- yağmalıdığınız halk otobüsleri ve dükkanlar için mi saygı gösterecektik?

he saygı gösterelim istiyorsunuz değil mi ?
kusura bakmayın ben o kadar kansız değilim, olmam olamam da vesselam.
sizi kansızlığınızla namertliğinizle baş başa bırakıyorum...
sikerim öyle söyleme faşist diyeni. teröristlere saygı duymamak faşistlikse faşist olmayanın da anasını sikerim.
katıldığım görüş.
sebepleri ile belirtilmiş bu görüşe "faşist söylem" gibi bir şey diyen olursa da faşistliğin ne olduğunu kesinlikle bilmiyordur ve derhal yağlı kazığa oturtulması gerekiyor.

not: bana kalsa hepsini fırınlar yakarım, toplama kampları kurdurturum. istersen faşist de. sevmiyorum terörist sempatizanlarını. sevmiyorum işte amk.
Ulan hdpye oy verene saygı duymuyorsunuz ama o terörist dediğiniz heriflere bu partiyi kurma şansı verenlere oy atıyorsunuz. Hangi ülkede teröristleri temsil eden bi parti var? Varsa da hangi ülkede herhangi bir partiye atılan oya saygı duymadığından sövmek var. Tamam faşist olabiliyorsun anladım da eğer fikrinde samimiysen o teröristleri bu noktaya getiren partiye de oy atmazsın arkadaşım.
bir arada yaşamanın sorumluluğuna varamamış hayata tek pencereden bakan kişilerin beyanıdır. oysa biz tüm farklıları seviyoruz herkes bizden demesini biliyoruz. işte bu yüzden biz hep var olacağız sizler ve sizin gibi hastalıklı düşünceler hiçbirşey yapmaya gerek kaldmadan kendilerini bitireceklerdir.
tüm farklıları seviyorlarmış hassiktirin oradan doğuda mhp bayrağıyla gezsek kafatasımızdan kan içersiniz faşist köpekler.
tanım: hdpye oy verenlere saygı duymuyorum.