1. 1.
  hdp'ye asla oy atmadım atmam da. yalnız megri megriler, davul zurna ile terörist karşılamalar, devlet bütçesinden lahmacunlar, oslo görüşmeleri... şimdi ne düşünüyorsun? hdp'ye ben oy kullanmadım asla pişman değilim, ya sen?

  atatürk büstüne küfür eden için ise keşke ölsem de ölmüşlerini s........
  6 -3 ... lagavulinvebazlama
 2. 2.
  hiçbir şey düşünmemektedirler. öyle atatürkçüler yok çünkü onlar gündem değiştirme çabası sırasında yaratılmış hayali insanlar. hdp denen terör yandaşı parti meclise girince akp suçu her zamanki gibi chp nin üzerine attı. lan bunların zaten sadece doğudan yüzde 7-8 oyları var. batıda hiç hdp sempatizanı doğu insanı yaşamıyor mu zannediyorsunuz nedir ? 1 seçim öncede meclise girmedi mi hdp zaten o zamandan beri hiç oyları artmadı mı bunların hep mi azaldı ?

  he derseniz pkk lıları sınırda karşılattıranlar ayaklarına devletin hakimlerini savcılarını gönderenler ve bu soysuzlar ile aynı masada oturup imralıdaki yavşak piçe selam gönderenler ne düşünüyor diye onuda artık kime soracağınıza kendiniz karar verin.
  7 -2 ... mel mel bakan gibson
 3. 3.
  Yerel seçimlerde de hdp ye oy verecekler bunlar düşünen tipler değil mankurt dediğim durum .
  1 -1 ... isminiunutanadam
 4. 4.
  bu olay taa 1980 diyarbakır cezaevine kadar eski bir durum. canavarı biz yarattık. diyarbakır cezaevinde. çözeceğimize sorunu daha fazla közleme derdi var.

  en yakın örnek ira ingilizlerden bir söz duyamazsınız irlandalılara karşı kötü, konu irlandalılardan açılınca hep övücü şeyler söylerler. bu algı ile ira'dan kurtuldu ingiltere.

  birbirimizi sevmeye öğrenmedikçe hdp'de olur pkk'da ...xyz'de.

  hiç bir şey değişmez. sizinkisi çük savaşı nasıl çözülür bu iş diye zerre umursamıyorsunuz.
  1 -1 ... modern zaman filozofu
 5. 5.
  bir şey düşünebilseler zaten hdp ye oy vermezlerdi rahat ol.
  1 -2 ... cecen kizi
 6. 6.
  hdp’ye oy atatürkçü vermez.

  verip de atatürkçüyüm diyorsa ya atatürk milliyetçiliğinden haberi olmayan bir cahildir, ya da yalan söylüyordur.
  ... blitzz