bugün

varsa öyle bir gerizekalı gitsin türk vatandaşlığını sildirsin.
Hdp'nin baraji gecmesinin ne kadar onemli oldugunun bilincindedir,aferim ona.
Partileri futbol takımlarıyla karıştıran mallardan tepki çekmiş seçmendir.

Fanatikliğinizi de alın siktir olup gidin şurdan. Herkesin hayatına kimse karışamaz.
Götverendir.
hdp oy veren chp li nasıl olur bir türlü aklım almıyor. Chp li atatürkçü olur hdp li atatürke ana avrat söver ... eğer bir chp li hdp ye oy veriyorsa ya hiç chp li olmamıştır yada hdplidir trollük yapıyor.
3 yaşındaki bebeklere kurşun sıkıp vatan isteyen aşağılık teröristlere destek verenlere oy verecektir. her zaman ki gibi kandırılmış solcudur.
Hdp ye oy veren CHP li değil hdp li oluyor zaten. Hdp ye oy verip CHP liyim diyenin cibiliyetine tüküreyim.
Vatan hainidir.
Sanane aminakoyyim'dir
Akp vermekten iyidir siz gidin hainligi yüzde 50 de arayin.
Bu seçimde en doğrusunu yapacak olan chp' lidir.
aleni olarak gavattır. aklını sikeyim ben onun.
mhp'li ve chp'lilerin eleştirilerini anlıyorum da, amk aktroller'e noluyor? siz niye tutuştunuz bu kadar?
(bkz: hdp ye değil chp ye oy verin diye ağlayan akp li)
mustafa kemal'in askeridir.

ak parti'yi pkk'lı ilan edecek seviyeye gelip hdp'ye oy vermek klasik bir chp seçmeni çelişkisidir. görsel

hele ki "ne oldu korktunuz mu ehehe" minvalinde ergence şeyler söylüyorlarsa sessizce uzaklaşın. *
ülkenin felakete sürükleneceğini gören duyarlı insanlar .yapılabilecek en mantıklı iş ama sadece bu seçim için onlara verilecek emanet oylar .
Genel Seçimler Öncesi Son Ankete Katılmak için buyrun... http://l.im/2015GenelSecim
Tipik bir kemalist zihniyeti.
bEN kürdüm o adamın ne olduğunu ben bilirim. ıyy.
Aklını sikeyim onların.
Vatan sevgisi>akp nefreti.
akp nin tek başına iktidar olacağı sistemin daha da kötü sonuçlar doğuracağının farkındadır. akp nin hedefi 2-3 aydır neden hdp? tek başına iktidar olmanın tek çaresi onların baraj altı kalması da ondan. seçim maratonu başlamadan önce hdp ile masaya oturup 10 madde açıklayan da akp nin kendisidir bir farkları yok. ama politika tam da budur işte hdp baraj altında kalınca akp %40-41 oyla tek başına iktidar olabilir ama hdp barajı geçerse alacağı vekil sayısı 55-60 akp de tek başına iktidar olamayıp 276 nın altında kalacak koalisyon yapsalar bile başkanlık sistemini getirecek olan 367 yi bulamayacaklar tayyip bey fıs olup sarayında kalacak akp nin oyları da azınlık hükümeti de kursa hdp ile koalisyon da yapsa düşeceği için 1 yıl içinde erken seçimle siktir olup gidecekler. akp hakkındaki tahmine itiraz edecek olanlar varsa eğer oy çalınmadığı takdirde chp 30 mhp 17 hdp de 10-11 alacaktır geriye zaten 43 kalır ki diğer partileri de çıkınca 40-41 iyimser bir tahmin bile denebilir. sandıklar bu kez korunuyor öyle belediye seçimindeki gibi hırsızlıkla seçim kazanma işi yok artık. isterseniz simülasyona yazın tahmininizi akp 45 chp 28 mhp 17 hdp 10 şeklindeki bir sonuçta bile akp 276 yapamaz ve tek başına iktidar olamaz. ama hdp geçemeyince akp direk işi götürüyor. aklınız olsa kullanırdınız ama yok işte olmadığı için de akp hala iktidar.
şu olay gözardı ediliyor kimse istemez bunların meclise girmesini ama şuan akp iktidarı daha büyük bir tehlike olarak ülkede görüldüğünden verilen emanet oylardır bunlar. chp seçmeni ileriyi görüp diğer kötünün iyisine sığınmış tayyibin sadece önünü kesmek istemiştir amaç bu.