1. 1.
  hdp ve akp nin andımız için aym ye gitmesi hiç şaşırtıcı olmayacaktır.
  birlikte giderler mi?
  pek sanmam.
  ama " davaları " mahkeme tarafından "tek" leştirilir diye düşünüyorum.

  sonuçta " tek millet " değil mi?

  not: yeryüzünde " tek millet " diye bir millet varsa adı " tek iye milleti " olsun.
  kendime komik oldum. yerseniz durum bundan ibaret.
  7 -3 ... eratosthenes
 2. 2.
  iki partinin aynı çizgide olduğunu gösteren durum.
  3 ... has kemalist
 3. 3.
  'Türküm' lafından alerji duyan iki partinin birlikte hareket etmesi.
  6 ... alkolik oldum
 4. 4.
  beraber yürüdük biz bu yollarda derler ya !
  1 ... oglum amcalara nikini goster
 5. 5.
  yeter arkadaşlar. abd batar da bu firmalar batmaz dediğimiz nice göz bebeği ülke şirketi varsa batıyor. ekmeğe gelen yüzde elli zam dolayısıyla asgari ücretli artık ekmeğine katık değil, geçen ay bulduğu ekmeğin hala yarısını bulabiliyor. hala hala tatlı su muhalifliğine prim verip duruyorsunuz.

  ceddinizi çok mu seviyorsunuz? ne kadar güzel ve sağlıklı bir duygu. ama sizden ricam biraz da gelecek nesillerinizi sevin. nesiller boyu insanlara zorla yalan yere yeminler ettirilerek cumhuriyet korundu mu? hayır. bari gelecek nesillere zorla yemin dikte ettirmenin doğru bir şey olduğu gibi bir erdemsizlik öğretmeyelim.

  her şeye rağmen andımız mı diyorsunuz? bu hakkı da hiç bir hakkı olduğu gibi sosyal medyada zırıl zırıl zırlayarak elde edemezsiniz. madem bu kadar cumhuriyet ve atatürk perversiniz ki ben öyle olduğunuzu hiç sanmıyorum, gidin her sabah okul önlerinde okuyun. sivil itaatsizlik eylemleri yapın.
  ama hayır, burada zırım zırım zırlamak ne kadar rahat ve kolay.

  bu arada bu yönde bir sivil itaatsizlik eyleminde halkı böyle tatlı su muhalefetiyle oyalayan chp, mhp, iyi parti şukelasını bulacağınızı hiç zannetmeyin. ne zaman onları yanınızda gördünüz ki?
  1 -1 ... memosh usta
 6. 6.
  Gittikleri mahkeme de Türk mahkemesi. Beyler bu olaylar artık bizim beynimize normal geliyor, algıyı iyice işledikleri için. Türk'üm ile başlayan bir ant'ın kaldırılması için Türk mahkemesine başvurma cesaretini nereden buluyorlar? Şunu bir sorgulayın.
  1 -1 ... manji
 7. 7.
  fazlaca yabancılık yaşamayacaklardır. ikisi de "türk" kelimesinden "bayrak" kavramından "cumhuriyet" sisteminden falan irrite oluyorlar. geçmişte çözüm süreci altında beraber yurt dışı seyahatlari yapıp türkü çığırmışlıkları da var. mahkemeye dilekçeyi de tek kalemden yazsınlar uğraştırmasınlar kimseyi.
  3 ... mel mel bakan gibson
 8. 8.
  akabenin hdp ye iltihak etmesini bekliyorum. yakışır.
  1 ... timur cengiz hulagu