bugün

Hadi kürtler bunlara oy veriyor. Peki ya siz hain nankör türkler, nasıl oy veriyorsunuz bunlara. Hiç mi vicdanınız sızlamıyor. Hainler, humanistlik arkasına saklanan vicdansızlar.
Hdp türkiyenin siyasi bir partisidir. Herkesin oy verme hakkı vardır. Yani siz mhpye verdiniz diye kahraman biz hdpye verdik diye vatan haini olmuyoruz. Pis milliyetçi papağan ve sorgulamadan konuşanlar ise baya komik.
akp 'liler açısından şaşırtıcı olmayan ihanettir. onlar vatana ihanet etmeye alışkın zaten. çözüm süreci devam etsin diyen bir çok tanıdığım akp'li hdp'ye oy verecek. yani ben bir vatan sever olarak tasvip etmiyorum ama kendi açısından haklı adamlar.
CHP ye vermiş mhp liler için normal olandır. Sırada vatan kurtarmak için hdp ye vermeleri gerekmektedir. Hadin ulu yiğit kurtlar. Tatava yapma hdp ye bas geç.
Alt tabanı pkk olan bir partiye oy vermek kesinlikle öyledir. Sen bir orospu çocuğuna sayın kelimesini kullanıyorsan senin ondan bir farkın yok ve zamanında yaptığı şeylere saygı duyuyorsun demektir(onca bebek ve 20 lik avuçları kınalı ilk göz ağrıları ). Biraz zihniyet olması lazım demokrasi adalet ve ya siyaset demeden.
Ulu hakanımız 2. Mahmut ne güzel demiş. Kılıç kınından çıkmadıkça it sürüsü dağılmaz.
hırsız ve din sömürücüleri mi vatana hizmettir?

ben türk üm.
ben 33 yaşındayım.
ben bilinçli bir vatandaşım.
ben 40 ülke gezmiş bir kimseyim.
ben vatanımı seviyorum.
ben oyumu hdp ye veriyorum.
mhp sizin desteklediğiniz parti gibi askerimize öldürmüyor ya da pkk gibi şerefsiz bir örgüte destek vermiyor arada büyük fark var

Not: redbull icen at özellikle sen oku!
zaten ihanet ateistlik hainlik herbibok moda oldu. Solcu 2 motor sikicem diye girmeyeceği kılık yok bu denyoların.

hdpye oy veren türk hümanizmin arkasına sığınan korkaktır.
riariahungaria ne güzel söyledin.
güncel Önemli Başlıklar