1. 1.
  Madem ki hdp terörist bir parti, bunu en çok dile getiren de hükümet. Lan götler mahkemeler, savcılar, hakimler hepsi sizin elinizde. kapatın olsun bitsin.
  Hdp'ye terörist deyip de kapatmayan alçaktır, en aşağılık orospu çocuğudur. Neden durmadan Hdp'yi Chp'nin önüne sürüyorsunuz anlamadım? Güç sizde, iktidar sizde kapatın!..
  9 -2 ... ecinni
 2. 2.
  Hdp yi kapatmak Hdp ye gönül vermiş 6 milyon insanın dağa çıkmasına sebebiyet vermektir.
  1 -7 ... sterka sor
 3. 3.
  parti kapatmayı tekrar işleme getirirlerse akp de kapanır da ondan.. malum anayasanın 24. maddesine muhalefeten ülke yönetiyorlar yıllardır..

  "Kimse, Devletin sosyal, ekonomik, siyasî veya hukukî temel düzenini kısmen de olsa, din kurallarına dayandırma veya siyasî veya kişisel çıkar yahut nüfuz sağlama amacıyla her ne suretle olursa olsun, dini veya din duygularını yahut dince kutsal sayılan şeyleri istismar edemez ve kötüye kullanamaz."
  3 ... promocemo
 4. 4.
  Hdp terörist bir parti değil terör destekçisi, açalım bağımsız sosyalist kürdistan kurmak için kurulmuş amacına ulaşmak için her türlü cinayeti şerefsizliği namussuzluğu yapmış illegal partiya kerkaran kürdistan yani kürdistan işçi partisinin legal koludur. Her yöneticisinin pkk ve liderleriyle organik bağı vardır.
  1 -1 ... shizi
 5. 4.
  --spoiler--
  aha yargıtay cumhuriyet baş savcısına orospu çocuğu dedi.
  --spoiler--

  elinde yetki olup da terörist bir partiyi kapatmayan her kimse artık.

  - - -

  --spoiler--
  aha yargıtay cumhuriyet baş savcısına orospu çocuğu dedi.
  --spoiler--

  aha! terörist partinin kapatılması fikrine karşı çıktın, demek ki sende teröristsin.
  2 -1 ... ecinni