1. 1.
    Barajı geçemezlerse dağa çıkacağını söyleyen seçmen.
    2 -2 ... huseyinihalatsiz
  2. 2.
    yaklaşık yüzde 15.2'si türkmüş.

http://www.halkizbiz.com/...-anketi-cikti-h13748.html
    ... bananeozledim
  3. 3.
    kendi gerizekalılık ve faşistliklerine bakmadan millete demokrasi nutukları atan çok afedersiniz mal seçmendir.

ulan ne kadar kürt fikir adamı, sanatçı, şarkıcı, aydın varsa mahalle baskısıyla hatta ölüm tehditleriyle susturmadınız mı, sindirmediniz mi?

şimdi helmişsiniz bizi susturamazsınız, sindiremezsiniz, foşik tc, foşik tayyip, foşik bahçeli diye bikbiklenip duruyorsunuz. siz anca sokak serserilerine, sokak artıklarına, gaflet, delalet ve hıyanet içinde olanlara hitap edersiniz.
    8 -3 ... tea man
  4. 4.
    cahil ve ırkçı olmalarına rağmen kendilerini aydın,entel,kültürlü ve antimilliyetçi olarak gösteren dahada kötüsü gören seçmenciktir.
    9 -4 ... iskit saka fatih
  5. 5.
    yalıda oturup viski içen insanlarmış yersen.
    ulan ben apartman dairesinde oturup rakı içiyorum.
    2 -4 ... serhildan berxwedan azadi
  6. 6.
    hdp nin akan kanla ne alakasi var anlayamadım. bu durumun tek bir sorumlusu var o da halkın oyunu tehditle almaya çalışan erdoğan dır. akp ye oy verseydik akan kan duracak mi sanıyorsunuz? bu tür tehditlere karnımız tok bizim, her tehdit edene boyun eğseydik bu işe hiç girmezdik. bu saatten sonra bir diktatöre boyun eğecek değiliz.
    2 -6 ... zerya
  7. 7.
    kendilerine insan olarak saygım sonsuz ama hemen hepsi bir tornadan çıkmışcasına siyaset ve zihniyet fakiri.

hepsi de sığıra özenen kurbağa gibi kendilerini şişirdikçe şişirmişler. patlamaları yakındır.
    tüm sosyal medyadaki yorumcularında aşağı yukarı aynı laflar,

- öslom kötü. batö öyö. hele nörvöç yok mu nörvöç, bokunu yörüm. örtodoğunun en mödeni bözüz. hatta tüm ortadoğuya böz mödönüyet getüreceğüz, görürsünüz.

tipik, sıfır derinliği olan, kulaktan dolma lagalugalar.
    2 ... tea man
  8. 8.
    boşaltılan köyünden geldiği batı illerinde canını dişine takarak helal bir hayat kuran müslüman kürtleri tehcir etmeyi düşünen ayrılıkçı türk kod adlı ibnelerin yanında her biri birer ahmet şafak kalır. ayrılıkçı türkler onların billosunu yesin !
    1 ... ubeydullah chygrizinski
  9. 9.
    geçmişi karanlık ve kirli olan mhp zihniyetinin bok attığı seçmendir. dinime küfreden müslüman olsa. akp zihniyetini saymıyorum bile.
    ankarada 100'e yakın insan ölünce, ölü sevici ülkücü kuçukar ve ak troller yine el ele verdi; akp'yi tek başına iktidara taşımak için terörden nemalanmaya başladı. zaten bu sağ kesim yıllardır hep bunu yapıyor.!!
    4 -3 ... cekilin bakayim
  10. 10.
    (bkz: 10 ekim 2015 hdp ankara mitinginde patlama)

önce her türlü terörü kınayın. kınayın ya.

kınayın da adamlığınızı ortaya koyun. sonra ne diyecekseniz yine deyin.
    -1 ... tea man