bugün

gecenin sonunda gerçekleşip birilerini fena morartacak olaydır.
yandaş medyanın bile "hdp barajı aşsa bile cumhur ittifakı meclis çoğunluğunu alıyor" şeklinde itiraf etmek zorunda kaldığı realite.
gidiyorsunuz uçak biletlerini hazır edin.
Yine beklediğim bir sonuçtu şaşırmadım.

Beni asıl şaşırtan vekil sayısının mhp'den fazla olması.
Mhp den daha fazla millet vekili var.
kendi hakkıyla barajı geçmiştir.

chpden gelen oy %0.4 bile değildir.
Siz asıl bölündüğü halde oyunu arttıran mhpye , ve yeni kurulduğu halde %10 alan iyi partiye oy verdiniz.

hdp'nin oyu aynı kalmış.
akp düşmanlığı insanların gözünü bu kadar kör etmemeli ya, asker öldüğü için kutlama yapanlar yine meclise girdi ve bu, bu kadar normal karşılanmamalı, sebep olan oy verenlerin allah tek tek belasını versin az vicdanınız sızlasın
"biz her türlü milliyetçiliği ayaklarının altına almış bir iktidarız"

recep tayyip erdoğan.
CHP terörizmi meşrulaştırıp normalleştirmeye çalışıyor.çünkü zihniyet aynı.
görsel
Bu görüntüye sesiniz çıkmıyordu. Sonra da çıkıp mengri mengri diye hep birlikte şarkı söylediler. bunlar olurken neredeydiniz. Bugün hdp yi meclise sokanlar şehitlerimize hesap veremeyeceği gibi bu görsele ses çıkarmayanlarda hesap veremeyecek.
O resimlere kaç defa cevap verdikte onu anlayacak beyin olmadığı için yorulmaya değmez.
hdp'nin barajı aşıp selonun 4 puan aşağıda kalması? lan yoksa bu cehape mi verdi bunlara diyecem de yok ya onlar kemalist insanlar yapmazlar öyle şey (!)
hedepeye oy verenlerin nufus artış oranıyla ilintilidir.
artı tabi bu kesimden oy alıyorum diye bunları aç açık bırakmadan yetişenlerle de.adam bakıyor ki devlet arkamda yapıyor çocuğu yapıyor çocuğu.bunların da yarısı hedepeye yarısı akepeye verince baraj geçiliyor haliyle.