1. 1.
    hdp'nin resmi twitter (kürtçe) hesabından, şeyh sait'in idamının yıl dönümünde yapılan paylaşımda yazılmıştır. özellikle kendilerine "mustafa kemal'in askerleri" diyen, hümanist geçinen tayfa iyi baksın. barajı geçirmek için, erdoğan'a güç kaybettirmek için oy verdiği partiye iyi baksın.

türkçesi "idamlarının 93.yılında şeyh sait efendi ve 47 yol arkadaşını saygıyla anıyor ve katillerini bir kez daha kınıyor ve lanetliyoruz" şeklindedir.

https://twitter.com/Kurdi...tatus/1012709167579070465
    28 -7 ... hodri meydan 89
  2. 2.
    Atatürk'ün sanıldığı kadar masum olmadığını gösteren iddia.
    11 -62 ... kivilive
  3. 3.
    hdp de malum partide atamızı sevmiyor aynı amaca hizmet ettiklerini anladık bir kez daha.
    8 -7 ... stallion
  4. 4.
    Bozuk saat misali bazen doğru söyleyebiliyorlar. Evet atatürk islama ters düşen kanunlara muhalefet eden müslümanları astırmıştır.
    8 -16 ... munzevi bir fikir iscisi
  5. 5.
    hdp/pkk, dhkp-c, tikko, ibda-c, ışid, fetö, menzil, ismailağa, süleymancılar, nurcular, kürt hizbullahı.

saydığım bu şer gruplarının en büyük ortak noktası atatürk ve cumhuriyet düşmanlığı, türklük alerjileridir. ama şu an öyle bir vaziyet var ki, hepsi tepemizde, hepsi güçlü. devir bu itlerin devri, yeni akit paçavrası rahatlıkla atatürk'e sövebiliyor, fesli rum artığı istediği iftirayı atabiliyor, pkk'lı sokak itleri rahatlıkla atatürk'e küfür edebiliyor.

şimdi gelelim bu durumun baş sorumlularına, onlar hesap vermeden, onlar iktidarı kaybetmeden nasıl geçilecek bunun önüne?

hdp'ye oy veren chp'lilere hak veremem, kızıyorum, ama anlıyorum da... iki kısım şer güç arasından daha tehlikeli olanın hangisi olduğunu ben de bazen kestiremiyorum, ama gücü elinde bulunduran daha tehlikelidir her daim.
    9 -8 ... ateistvaiz
  6. 6.
    ışıd zihniyetli kendine müslüman diyen zatların sevindinği yazı olmuştur sizden daha iyi katil de yoktur evet.
    1 -7 ... tarkan filmindeki ahtapot
  7. 7.
    Iyi partiye oy verebilecekken hdp denen bu vatan hainlerine oy veren ataturkculer, sizin yatacak yeriniz yok. Ataturkculugu yerle bir ettiniz ulan.
    8 -4 ... demokratik kral
  8. 8.
    boş boş konuşmayin yaw.
    -2 ... bittimiacaba
  9. 9.
    bu başlığı paylaşarak çok iyi yapmışsın.

emanet oy veren orospu çocukları gitsin de like atsın.
    6 -3 ... iplerini koparan kukla
  10. 10.
    hdp parti olarak kürtçü bir parti. nesine şaşırıyorsunuz ki.

siz atatürkü sevdiklerini falan mı düşünüyordunuz yoksa asdasdfghj.
    4 -2 ... iskit saka fatih