bugün

(bkz: ben gerizekalıyım demenin alternatif yolları)
pkk destekçisi olanları elersek arada gerçekten çok hoş söylemleri olan insanlar olduğunu görmenize sebep olacağı için, katıldığım düşünce. Elbette ki söylemlerinde samimiler mi bilemiyoruz ama ortada "biz kürt partisi değiliz, özellikle kürtlere karşı tavan yapmış ırkçılığın karşısında durmak isteyen herkesin partisiyiz" diye kendini yırtan bir parti var. "bölünmek, özerklik" değil "birlikte yaşamak" amacıyla hareket ettiğini iddia eden bir parti var. Genel başkanı her fırsatta "hepimiz bu türkiye toplumunun bireyleriyiz, bu ülke sırf sizin değil, hepimizin" diyen ve asla savaşı destekler bir söz sarf etmeyen bir parti var. Ne kadar samimiler bilemiyorum gerçekten ama kürtlerin bu söylemlere mi prim vermesini tercih edersiniz pkkya prim vermesini mi? Bu yüzden pkkyı bitirmeye çalışırken hdp'ye düşmanlık sergilememek lazım. Hiç sevmediğim ahmet davutoğlunun bile geçende yaptığı gibi "gelin pkk terörünü kınayalım" demek lazım hdpye. ne kadar samimi olduklarını araştırmak lazım. kürt halkının pkkya yüz çevirmesini sağlamanın bir yolu varsa onun da hdpden geçtiğine inanıyorum. ırkçılara karşı kürtleri mhp mi savunacak? komik olmayalım.

Tabi bu entry şimdi eksi oy delisi olacak fikrimi söyledim diye. Bari şuradan kazanayım:
galatasaraylılar artılasın.
(bkz: ehven-i ser)
(bkz: tabii lan foşşik misin)

hedepe eyi de çevresi kötü.
(bkz: at yalanı sikeyim inananı)
görsel

Bu partinin zihniyeti budur. bu partiye, "hak, adalet ve eşitlik" gibi masum (!) duran söylemlerini ciddiye alan ve oy verenin ben türklüğünden de, vatanseverliğinden de şüphe ederim, aklından da.

Ha yok "ben pkklı değilim ama...." diyenlerdensiniz, sizin halktan görünmek için etek giyen korkak bir asalakdan farkınız yok.

Çıkarın maskelerinizi.
Hassssss...ktir küfrünü bol s li söylemenize neden olacak olay ...