bugün

hukuk okuyan doktor sözlerine başlar;

öncelikle bu patlamanın gösterilen bölümlerine dikkat çekiyorum. bu patlama da ancak çok dikkatli bakarsanız görebileceğiniz bir kaç şey var. öncelikle şu gerçeği belirteyim ki bu bir montajdır. bu ülkeye barışı getirmek için başta kürtleri öldüren ve 30.000 küsür insanı katleden bir örgütün siyasal kolu olan hdp'nin bu barış simgesi mitinginde olan patlama aslında miting alanına atom bombası atılmasıyla gerçekleşmiştir. oraya atom bombası atılmasıyla birlikte, bütün insanlar insafsızca katledilmiştir. tabi ki bu da cehape zihniyeti nin eseridir. bu ülkeye bütün atom bombalarını bu malum zihniyet getirmiştir. tabi bu bombanın etkisiyle ortalık kan gölüne dönmüştür ve insanlar bundan etkilenmesin diye bu görüntüler saklanmıştır. kürtlerin ezilmesine daha fazla izin veremeyiz. tabi baktılar üstün kürt ırkıyla baş edemiyorlar, bu sefer atom bombası kullandılar. ben bir türk üm ve vatanımı milletimi çok seviyorum. ama kürtlerin bu devrimci görünüşü olsun, bu olağanüstü direnişleri olsun, efendime söyleyim dışlanmaya karşı, ırkçılığa karşı verdikleri mücadele olsun beni benden aldı ve artık bende desteklemeye karar verdim. zaten türkiye de ankara nın da yarısından itibaren bütün doğu kısmı kürttür. bunu bilmeyen yok herhalde yıl olmuş 2015 bu kadar cahilliği ben artık kabul edemem yani. bu insanlar kendi ülkelerini kurmayı artık hakediyolar ve bence kürdistan kurulursa bütün kürtler oraya gidecektir. çünkü 1400 yıldır varolan, devletler kurmuş devletler yıkmış, çağ kapatıp çağ açmış bir millet nasıl olurda tarihte adı bile geçmeyen bir milletten daha üstün olabilir? lütfen kendinize gelin ve artık gerçekleri görün. saygılar.
güncel Önemli Başlıklar