1. 1.
  Bilinen gerçek. Hepsi atatürk'ten nefret eder.
  2 ... ulusalci kemalist
 2. 2.
  Sahte atatürkçüleri rahatsız etmeyen durum.
  6 ... ulusalci kemalist
 3. 3.
  Mezhepçi Kılıçdarist sol çomar cehape'lileri ırgalamayan hede.

  Allah onları bildiği gibi yapsın inşallah.

  Vatan topraklarımızı kurtarmış Gazi Atatürk'ün Türkçü CHP'sini pkk'lılara gırtlak genişleten, pkk'lıları yalayan Kürt faşizanı parti haline sokan herkesin annelerine çiçek yollamak ister bu abiniz.

  Bunlara gıkı çıkmayan sahte Atatürkçü mezhepçi yobaz sol çomar Kılıçdarist cehape'lilerin gırtlağını pkk genişletti, dhkpc genişletti de bir bize genişlettirmediler o cazgır boğazlarını.

  Hadi bakayım.
  6 ... mahalle abisi
 4. 4.
  Aslında gayet normal bir durumdur. Türk düşmanı olan adam elbette ki atatürk'e de düşman olacaktır.

  Asıl anormal olan türk olan birisinin atatürk'e düşman olmasıdır.
  6 -2 ... ulusalci kemalist
 5. 5.
  Chp destekliyor ama yapacak bir şey yok. Tayip gitsin de ne olursa olsun.
  4 ... rebel12
 6. 6.
  bilinen bir gerçektir. bir de buralarda hadepeli olup da Atatürkçülük oynayan sinsiler var. hassiktirin diyorum onlara. Atatürk'e ayyaş diyenlerin de, Atatürk'e katil, faşist diyenlerin de, Atatürk'ün isminden rahatsız olanları da kanını silkeyim.
  3 ... magicovento
 7. 7.
  Ne var bunda? Büyük Alevi Önderi de Atatürkçülere düşman olduğu için hepsini CHP'den atmadı mı? Neyse ben kılçıksız bir Alevi olduğum için Kılıçdaroğlu'nu Atatürk'ten çok seviyorum. O yüzden bir şey diyemem. HDP'yle yaptığımız ülkeyi 25 idari yönetime bölecek anayasayı da açıkladı Ümit Özdağ ama zeka sorunu olan ve Atatürkçü geçinen tüm akılsızlar hala HDP'yle kol kola giren biz Alevici CHP'ye oy verecek. Hahaaayt. Bizler iktidara!
  -2 ... kureysan kirmizisi
 8. 8.
  Betonlaşmış kafalı kemalistlere göre hdplilerin tek sorunudur. Vatan haini, ırkçı, çocuk kaçakcısı vs. olmaları değil de mk düşmanı olmalarını eleştirirler ve bunu gündeme sokarlar bu da kemalistlerin yobaz ve at gözlüklü kişiler olduklarının kanıtı niteliğindedir.
  ... hamecunban
 9. 9.
  Neden CHP'de Atatürkçüleri, Kemalistleri Kemal Kılıçdaroğlu attı. HDP'liler mi attı? Seyit Rıza'yı Kemal Kılıçdaroğlu övdü, HDP'liler de övüyor gerçi. Tunceli'ye hala biz Aleviler Dersim deriz mesela. Ama ne de güzel Atatürkçüleri attık CHP'den aleviler olarak ya? Puhahahah. Hala da oyları bizim partiye basıyorlar. Kılıçdaroğlu sen çok yaşa. Bu kadar çocuk masumiyetine sahip insan oldukça iktidara gelince Ümit Özdağ'ın dediği gibi Atatürk ve Türk ismini de kaldıracağız anayasadan. Ekonomi kötü len. Megri Megri len. Hadi oyları CHP'ye basın ve Türklerin ne kadar zeki olduğunu bize gösterin. Hahaayt.
  -1 ... kureysan kirmizisi
 10. 10.
  (#44153032)
  "chp destekliyor ama yapacak bir şey yok. tayip gitsin de ne olursa olsun."

  sanki tayyip çok atatürk sever mk.
  3 ... pillars of creation