1. 1.
    "Yiyin birbirinizi ete para vermeyin" dedirtmiştir. her ne kadar hdp ve yancılarından nefret etsem de kadın haklı abi. iyi partili vekil şu an tribünlere oynuyor. Seçimler bitmiş, herkes alacağını almış, her ne hikmetse birden sayın vekilimizin milliyetçilik damarı tutmuş. Daha önce neredeydin uyanık? Ağzını açıp niye pkk'ya tek bir kelime edemedin? Şimdi ne oldu da aslan kesildin. Edemezdin, zira partin anında ipini çekerdi senin. Seçimler bitti değil mi? nereden baksan bir 4-5 yıl seçim yok, onun için ittifaka da gerek yok. Seçime yakın yine birşeyler yaparsanız değil mi?
    https://video.uludagsozluk.com/v/iyi-parti-177778/

5 -3 ... zall bana hep abi der
  2. 2.
    at yalanı sikiyim inananı.
    2 -1 ... adrian monk
  3. 3.
    gizli terör sevicilerin hoşuna gitmiştir. olum insanları beyinsiz mi sanıyorsunuz siz. iftira ve yalanlara devam edin, millet gerçek yüzünüzü görmeye ve sizden iğrenmeye devam edecek.
    2 -2 ... ocus
  4. 4.
    "Susun lan itler! Bizim attığımız kemik sayesinde kapının dibinde yer buldunuz, çemkirmeyin, oturun yerinize" denmiştir.

Ama Yazıklar olsun bu teröristlerin dillerini bu kadar çıkaranlara.
    Başta da canan kaftancıoğlu ve imamoğlu'na.
    2 -5 ... sondan bir onceki samuray
  5. 5.
    Her iki parti de chp kontenjanından meclise girdi gercek olan budur.
    1 ... fikirsizadam60
  6. 6.
    iyi parti malum organ gibi olmuştur.
    2 -3 ... zall bana hep abi der
  7. 7.
    bu hdp'lilerle ittifak yaparsanız böyle rezil ederler adamı. hdp'li vekil doğruları söylemiş o ayrı mesele ama hdp ve pkk hiçbir zaman masadan eli boş kalkmaz, barış derler yüzlerce akserini şehit ederler, imamoğlu derler belediyede ne var ne yoksa almanın peşine düşerler. düşünce kuruluşlarının tavsiyeleriyle midir bilmiyorum ama hdp'de bu tarz işleri iyi halleden bir ekip var. karşılığını alamadıkları zaman iyi parti'yi de nasıl rezil edeceklerini biliyorlar.

mafyadan çıkıp gelme tiplerin ne dili iyidir ne de fikir geliştirebilirler. terör örgütlerinde ise siyasi bir temel ve strateji vardır. kent merkezlerinde biraz tutmuş dükkanlardan haraç keserek zenginleşenler, örgütçülerin siyasi bilgisiyle, strateji bilgisiyle yarışamazlar. iki taraf da lanet köklere sahiptir ancak örgütçülerin avantajı siyasi eğitim almalarıdır.
    -1 ... buzkutlesi
  8. 8.
    Titretmiştir.
    1 ... zall bana hep abi der
  9. 9.
    seçimden önce apoyla sevişenlerin hoşuna giden ayar.
    ... acilmayan eti puff paketi
  10. 10.
    ayar değildir.
    ... komik mi hayir