1. 1.
  sıkıntı mıkıntı değildir.

  bildiğimiz hdp'dir. biz afrin'de bunların dağdaki versiyonları ile savaşıyorken ankara'daki versiyonları ne yapacaktı? alkış mı tutacaktı?

  bakınız hz. recep tayyip erdoğan han hazretleri usta reisimiz, konu terör olunca nasıl da ayrım yapmıyor(!) o salonda fetöcüler siksen böyle bir şey yapamaz. ancak kürt terörüne işte böyle müsaade ediliyor.
  2 ... aquila non capit muscas
 2. 2.
  Kendimi her zaman hümanist görüşlü biri olarak ifade ederim. Ama şu topluluğun her bir ferdine kan kusasım var.
  1 ... omelass
 3. 3.
  not: biraz sonra gireceğim entry aşırı küfür içerecek. okumak istemeyen okumasın.

  bu amına koyduğumun homo sapienslerini iyi izleyin. bunların bu memlekette aldıkları her nefes zarardır. aklım almıyor arkadaş, türkiye cumhuriyeti topraklarında, tsk'nın çarpıştığı teröristlerin uzantıları, terör mitingi yapıyor. bu dişi eşşekten doğmuş orospu çocuklarına müdahale eden yok. ulan sen bugün örnek veriyorum afrin merkezde atatürk posteri açsan, anında 28 yerinden vurulursun. kancık piçin teki apo'ya sevgiyle selam yolluyor.

  pembe götlü cihangir solcuları izlesin bunları. yüzleri varsa biraz utanırlar zamanında bu medeniyetsiz maymunlarla aynı söylemde olmaktan. hoş kime ne anlatacan, al birini vur ötekine. biri dağda biri cihangir'de donlarında bokla geziyorlar.

  şerefinizi sikeyim!
  2 ... jimmy jackson
 4. 4.
  Ohal varken bile bu partiye yaptırım yapmamak ve devletin polisi ve askeri ile bunları korumak nedendir hala ? Yazık cidden .
  2 ... karetta karettalar da ucar