bugün

Partiyi her alanda cesurca savunan oluşum.

görsel
Pistir mk Kürtleri.
Epilasyon denen şeyden haberi olmayan koldur.
jurassic park gibi bir ortamları olabilir.
erkekleri dağda oldukları için görevi devralmıştır, tek seferde 20 çocuk doğurma kapasiteleri vardır.
Basilip dagitilmalidir.
Bunlarin cirtlak sesi de cekilmez he.
olmayan koldur. varsa da kıldan gözükmüyor efenim.
jiletle rastgele dalinan koldur.
ortamları çocuklarla dolu olabilir. tahminimce atatürk resmi yerine, o mahlukatın resmi vardır. türkiye'de birde. yazık.
tecavüz kürt aşkının gelişim kanunudur diyen önderleri için çalışırlar...

kadınlık onuru mu?

oje markası felan mı o?
Ülkede suana kadar görülmeyen bir kadın mucadelesi yürüten hdp'nin bir birimi.
kürtlerin ağzıyla kuş tutsa kimseye yaranamayacağının kanıtı. düne kadar berdel dir başlık parasıdır derken dedesi yaşında ki adamlara pazarlanan kadınların bugün kendi ayağının üstünde durmaya, siyasete katılmaya başlamışken etnik kökenleri ve dış görünüşleri dolayısıyla aşağılanıyor. bu kadınları destekleyen onların içinde bulunduğu yapı ise 31 çekmekten suratında sivilce eksik olmayan ergenlerimiz tarafından öşex esprileri ile yeriliyor. bi bitmediniz amç.
verecek mantıklı cevabı olmayan foşik ergenlerimiz eksileyerek kendilerini tatmin ediyorlar.
Sponsorları Gillette firmasıdır.
Kıllıdır. yani.
Kıllı kollardır. Iyyk.
'hamile kaldıklarında infaz edilmeleri söz konusu olur mu' sorusunu akla getiren birlik.
penis gibi koldur ıyyk.

yani benim penisim öyle,

kıllı, kahverengi, kalın, sert.

ihihi.
Erkek kolları ile bir bütün halde çalışan kollardır. Yani ben bir kere denk geldim kadın kolları yazıyordu ama hepsi erkekti yani bilemedim.
bıyıklıdır. evet.
ilgili görselde 15-16 yaşlarında bir kız çocuğunun olduğu da görülüyor.

yazık.
bir akp kadın kolları değildir.

http://galeri8.uludagsozl...n-kollar%C4%B1_803108.jpg
görsel
(bkz: kürt kadınları pis kokar soğuk ve biçimsizdirler)
Kısa kollu t-shirtlerle namaz kılmaları caizdir.
güncel Önemli Başlıklar