1. 1.
    meral akşener beyanı.
    https://twitter.com/medya...tatus/1069297941083500551

asena aplaya sormak istiyorum,
    aponun heykelini dikeceğiz diye böğüren bir adamın lideri olduğu bir parti mi kürtlerin temsilcisi.

hdp nin davranışlarından yola çıkarsak bütün kürtler aponun temsilcisi. pkk hepinizi tükürüğünde boğacak diyordu bu partinin temsilcileri.

yapma be bacım. bahçeli gibi senin de milliyetçiligin seçim gelince menfaate dönüyor.
    1 -5 ... timarli sipahi neferi
  2. 2.
    Kürt’ler yek pare olsa belki evet derdim ama dindar Kürt’ler de var.
    ... sassanach
  3. 3.
    peki bundan biz kürtlerin haberi var mı?

bu kadar kadim ve köklü görgülü bir medeniyeti hdp denen ne oldugu belli olmayan batıda eşcinsel doğuda köy ağası aday gösteren parti mi temsil edecek?
    -3 ... picleme
  4. 4.
    "bu kadar kadim ve köklü görgülü bir medeniyeti"

ayyyyyyyyyyyyyyyyyyy lmao.

tanim : ben bilmem kurdler bilir.
    ... arxaggelou
  5. 5.
    noldu la zoruna mı orta asya bizonu?
    -1 ... picleme
  6. 6.
    orta asyali degil romaliyim, zoruna gittiyse boruna gitsin barbaros.
    1 ... arxaggelou
  7. 7.
    hdp, pkk'nın temsilcisidir. hdp'den nefret eden milyonlarca vatansever kürt'ü ötekileştirmeden konuşmak daha doğrudur.
    -1 ... gamzedeyim deva bulmam
  8. 8.
    Doğru söyleyeni kırk orospu çocuğu eksilermiş

Tanım: hdp pkk temsilcisidir.
    ... blindur mergen
  9. 9.
    Baştan sona yalandır ...
    -1 ... isminiunutanadam
  10. 10.
    hdp kürtlerin değil, kürtlerin temsilcisi gibi görünüp amerika avrupa destekli terör faaliyetlerinin ve pensilvanyanın temsilcisidir. kürt diye addettiğiniz vatandaşlar da bu ülkenin vatandaşı olarak eşit haklara sahip ve meclisteki herhangi bir partinin yansımasıdır. hdp hariç.
    ülkeyi doğu batı diye ayırmak gaflettir. türk milleti demek kendini bu ülkenin menfaatlerine adamış türkiyedeki vatandaşların tamamını kapsar.
    ... yoksul genc