1. 1.
    bir chp istanbul milletvekili, koyu atatürkçü gürsel tekin beyanı. bizler chp ve hdp birbirinin lacivertidir dediğimizde, chp fanları yok len öyle bişey mq, aktroller algı yapıyor len mq diye ağlaşıyorlar. yine söylüyorum aynı laciverdin tonlarısınız bir farkınız yok. chp yönetim kadrosu da işi çözmüş, bu seçmene ne yaparsak yapalım seçim sabahı gidip tıpış tıpış bize oy vermeye mecbur diye düşünüyor olmalılar. aha ben de buraya yazıyorum, chp hdp ile ittifak kuracak siz de gidip en az %20'yi chp'ye basacaksınız. mecbursunuz başka çareniz yok. çünkü akp'yi mağlup etmek için size her yol mübah nasıl olsa. seçimden iki gün sonra da kemal efendi çıkıp iki tane atatürk iki tane de laik der her şeyi unutuverirsiniz. ne yiyip ne içiyorsunuz neyle besleniyorsunuz anlamıyorum ki. https://www.timeturk.com/...na-gelecegiz/haber-867305
    22 -18 ... bim kamyoncusu
  2. 2.
    git kandilde yanyana gel şebek.
    5 -2 ... ibni maymun
  3. 3.
    zaten hep yan yanasınız.
    6 -2 ... idrak yollari enfeksiyonu
  4. 4.
    Zamanında pkk ile yan yana gelen akp vatansever barışçı oluyordu, şimdi chp hdp ile yan yana gelecek vatan haini mi olacak öylemi.evet.

Paradokslar içinde poşş kafa.

Edit:bir psikoloğa görünün.
    9 -15 ... sterka sor
  5. 5.
    malumun ilamıdır.
    3 ... bim kamyoncusu
  6. 6.
    önce akepeliler kendi partilerinin vatan haini olduğunu kabul etsin sonra chapeye vatan haini desin..

edit: akepenin hainlikleriyle ilgili paylaştığım youtube linklerini sürekli silen yönetimi protesto ediyorum..
    silmeyin lan linklerimi dürzüler..
    8 -7 ... promocemo
  7. 7.
    kadere bak kimler kimlerle yanyana geliyor.
    5 ... kazangap
  8. 8.
    Bir de savunanlar var ki tam fecaat.
    Adam akp de yapıyor demiş, ulan yarak salatası akpnin ne olduğu belli, orospuya o adama niye verdin diye kızılır mı? Sen riyakar olarak görmediğin hatta her türlü kötüden uzak bulduğun chp nin teröristlere muamele çekmesini etik buluyorsan o senin gavatlığındır.
    7 -5 ... hakan yavas
  9. 9.
    akepenin hainliklerini ortaya dökmenin chpye destek niyetiyle yapıldığını zanneden malum vatandaşlar şunu bilsinki, atatürkün çizgisinden çıkıp bağımsız cumhuriyete hainlik eden bir parti chpde olsa başka partide olsa benim için bitmiştir..

ben bu yolda babamı bile tanımam..
    2 -3 ... promocemo
  10. 10.
    chp'nin içersinde zaten oldum olası hdp'nin düşüncelerlini benimsemiş bir kesim vardı zaten. Şaşırtmamış açıklamadır.
    Bu kafayla en fazla ana muhalefet olursunuz, ondan ilersi hayal.
    Partideki herkes kendi kafasına göre takılıyor.
    2 ... altan518