bugün

PKK ile sınırını çizemeyen, o örgütle işimiz yok, onlar terörist diyemeyen ve biz kürt halkının temsilcileriyiz demek yerine Anadolu toprağını karıştırma heveslilerinin köpekliğini yapmayı tercih eden, sağa sola salyalarını akıtarak kuduz hastalığına ait belirtilerie tükürüğümüzle boğarız, kaçacak delik arayacaklar... ... gibi onursuz insanların kelimeleriyle konuşan Demirtaş ve yüksekdağ katildir.

bu iki şahsiyetsizin kendi vatanına değil, toprağına değil, kendi milletine ihanetten yargılanmadan derilerinin yüzülmesi vasıtasıyla idam edilmeleri gerekir.

ihanet bu arkadaşlara ne kürtlükleriyle, ne Müslüman olmaları veya olmamalarıyla ne de makam, mevkiyle gelmemiştir. yüce allah hepimizi eşit ve aynı yaratır. biz sonra yolumuzu seçer, belirleriz. bu iki kansız şeref yoksunluğu yolunu seçip ne kürde, ne türke, ne de kardeşliğe hizmet etmekteler.

bunların hizmeti büyük israil devletinin kuruluşunu çabuklaştırmak adına, büyük Ortadoğu projesine, israilin kalleş oyunlarına ve kendilerine para getirecek her türlü sahibedir. satın alınmaları söz konusu olabilecek insanların, devlet adamı olmaları mümkün değildir...
Olup bitenleri kaçırma

İlk öğrenen uludağ sözlük kullanıcıları olacak.