bugün

evet efendim...

aldığım duyumlara göre birtakım moderatörler ve onlara baskı uygulayan ateizm propagandası yapan ünlü ateist yazar ve okurlar tarafından gerçekleştirilmeye çalışılan hbbia yı sözlükten tasfiye yani çok afedersiniz siktir etme operasyonu.

ünlü dindoşlar ile bir araya geldik ve hemen bu tasfiye ooperasyonunda düğmeye basanların kim ya da kimler olduğunu ortaya çıkarmaya çalışıyoruz arkadaşlar. gerçekten 3.5 atıyorum. bu operasyonun doğruluğunu kanıtlamak üzereyim. cep telefonlarını aradığım moderatörler cevap vermiyor, bazısı meşgule veriyor. zall a attığım mesajlar yanıtsız kalıyor ve ateist kişilikler tarafından sürekli taciz ediliyorum özel mesaj yoluyla.

her kim bu düğmeye bastıysa dindar, ak partili nüfusumu kullanarak bu tasfiye planını içlerinde patlatmak istiyorum. eğer bana azıcık sevginiz varsa dindoş kardeşlerim bu operasyonu engellemeliyiz.

duyun feryadımı. göz göre göre beni bitirme planı yürürlüğe konulmuş. a dan z ye moderasyon ve yönetici kadrosuna yerleştirdiğim adamlar tarafından fofeynklenme tehlikesi içerisindeyim.

unutmayın ben olmazsam ne dindarlar rahat bi nefes alabilir, ne ahlaklı insanlarımız konuşabilir. ileri demokrasiyi ben yönetiyorum. sözlükteki ateistlere tepki olarak doğdum ben!

hbbia yı harcayacaklar değerli kardeşlerim!
--spoiler--
bak kardeşim; biskolata erkeği karizmasında, esmer, adonis (kaslı), dindoşum.
hepimiz senin gibi sayko müslümanlarız. hepimiz akepenin birer müridiyiz. yüce önder rte'nin tuttuğu bayrağın birer neferiyiz. hiç korkma sen. bu sözlükteki muhalifler sana bir şey yapamaz. hele ki denesinler; sana yemin ediyorum kasetlerini çıkartırız onların. ama eğer ki içimizden birini feda edeceksek, en popüler olanımız olmalı bu. böylelikle daha çok ses getirebiliriz. sen içini ferah tut. akşam namazını kaçırma. mahalle imamınızla fazla samimi olma. o ''cukkuk'' şakalarını bari ona yapma. abdest alırken konuşma. besmeleni çek, yatalak anacığının ellerini benim için öp.

saygılarla kardeşin fog the system.
--spoiler--

asla gerçekleştirlemeyecek olandır.
an itibariyle düğmeye basılmış olan operasyon. sık sık güncelleyip sağlık durumum hakkında bilgi vereceğim. beni de döneminin din mazlumlarından biri yapamayacaksınız!

istihbarattan arkadaşım cahit her şeyi anlattı.