bugün

(bkz: programımı kontrol ettim zirve saatinde boşum)
kesinlikle solumak istedigim ortamdir acaba hepsi ayni adam mi lan suphemde ucacaktir boylece.cool adamda varmis hesaplar ondan olur heralde.bir de maldanadam olsa tadindan yenmezdi.
zevkle geleceğim zirvedir.. belki ben de normal olmayan tarafınız olurum.. neden olmasın..

zoraki tanım: adından uzun süre bahsettirecek zirvedir..
Hemen karşi masada düzenleyeceğim," Bok boku Kenefte bulmuş, oy ben nerelere gidem" alternatif zirvesiyle rakip olmayı planladığım zirve.
evlere şenlik zirvedir. gidilir ki buna!
kalp gözünü kapatıp aklıyla hareket edenlerin zirvesi bu. müthiş iq seviyelerinin sınırlara kadar çıkıp şimşekler gibi çakışması adeta. kernel, hbbia ve asilzadeniz cool adam. en kaliteli mekanda, kaliteli yemeklerle ziyafetin eşiğinde tango yapmak istemez misiniz? siz güzel kızlar; cool adam'ın eşsiz bedenini merak etmiyor musunuz? zirve sonunu malikanemde sevişerek geçirmeyi planlıyorum, zaten kernel'de var, istersen sevişme dolarahahaha.
troller zirvesi. bluevleve de gelsin de hbbia onu dövsün. vursun ağzına. *
o tarihte istanbul'da olamayacağım için katılamayacağım zirve.
o tarihte istAnbul'da olmayanlar üzülmesin! memleketin her köşesine özel uçağım var yahu. mekanını bildiriyorsun gelip seni alıyorlar, zirve bitince tekrar yerine koyuyorlar. şimdiye kadar görülmemiş bir buluşma olacak bu, ibret verici adıyla; büyük buluşma!
Gerçekten böyle bir zirve olsa ve istanbulda olsam, kesinlikle gideceğim zirve idi..
Hacu o değil de, dandik bir kafede oturulur mu cool adam varken..
Bir otel falan kiralayın, ayıp olmasın krala.. *
ya da cool adam güzide otellerinden birini ayırtsın size bir günlüğüne..
hicbiseyebosunaiclenmeyenadam size başından geçen ibretlik olayları anlatırken, cool adam şömineye dolar atar..
Bir mekanda yapıldıktan sonra sözlükte şu tarz başlıkların açılacağı zirve.

hbbia ---> peçeteye bu gece seni istiyorum yazan bayan garson
kernel amadeus ---> kana bulanmış pediyle servis yapan bayan garson
cool adam ---> açlıktan nefesi kokan bayan garson
umuyoruz bu saatte olmaz, amintobello
+3 kız arkadaşımla katılmaya düşünmemi düşündüğüm zirve. düşük ihtimal ama olsun.
(bkz: neden bir araya gelmezler)
aslında tek kişilik zirve olacaktır, çünkü hepsinin de aynı kişi olma ihtimali çok yüksek.
yu tu dan sonra istanbul un görüp görebileceği en büyük etkinlik.
ama malesef kaçıracam orada olamıcam. bu utançla yaşayabilirmiyim bilmiyorum sözlük.
ben de gelirsem 2 kişi olacağımız zirve. *
istanbul mu,

bu özel zirve neden bu ucuz şehirde azizim, bir paris vardı ne oldu ona ? onur air de biletlermi tükenmiş yoksa vah vah..

(bkz: arkadaşlar düzeldi)
malmadam'ın istanbul yerine pariste olsun diretmesi üzerine alınmayıp, kovulduğu zirvedir.
iki artı alınca bi halt olduğunun farkına varabilme tenezzülündeki aşşağılık kompleksinin dışa vurumu . ne cool adamın paraları , ne hbbia'ın saflığı nede kernel amadeusun doğru düzgün şiirleri vardır .
(bkz: safsata bunlar safsata)
(bkz: adamlar ne ara rant sağladı)
şuan için zirveboxda görünmeyen zirvedir.
(bkz: tostumuzu yedik bekliyoruz)
bi'kamerayla çekilsin gelemeyenler izlesindir efenim. olmuyor işi gücü olan var ama.
maldanadam nerede denilen zirvedir.

(bkz: yetkililere sesleniyorum)
cool adamın hangi arabayla geleceğinin merak konusu olduğu zirvedir. en az 400 bin euorluk bir araç ile gelmezse bu zirve zırva olur.