bugün

türbanla ve bikiniyle denize giren kişilerle aynı derecede hakka sahip olduğunu söyleyip denize dalan kişi ve kişilerdir.
kişisel tercihi ve inançları gereği haşema ile denize girmiştir. karışılmamalıdır. en az bikini ile denize girmek kadar normaldir.
tercih meselesidir kişi nasıl rahat ediyorsa öyle denize girmesi en doğal hakkıdır.
- hacı geçen gün bi zihniyet gördüm var ya..

+ ee sonra ?

- denize giriyordu abi.

+ zihniyetmi?

- evet.

+ ne içtiysen ben de istiyorum.
donsuz girenlerden daha ileri insanlardır!
denizlerin kamusal alan olmamasından ötürü muhtemel sakıncası hukuki değil sosyolojik olabilecek * bir olgudur.
millet göğsü açık giriyor o da bir zihniyet. çıplaklık neyin zihniyeti tartışılır. ama inançları doğrultusunda haşema ile denize giren bayanın zihniyetinin kaynağıda inancı,imanıdır. karışılmaması gereklidir. en azından sataşılmaması gerekir.
kişinin inancıdır. kişisel hakkıdır. üstsüz giren de var haşemayla giren de karışmamak lazım gelir.
bide bu var;
(bkz: haşema ile gerdeğe giren zihniyet) *
daltaşak denize giren zihniyetle arkadaştırlar. sorun çıkarmazlar ama uzaktan görenler sürekli dedikodu yaparak arayı bozmaya çalışırlar..

rahat bırakın gençler eğlensin yav..
bikini ile giren zihniyet kadar özgürlüğünü kullanan zihniyettir. *
cık cık yani. haşema snowboard yaparken giyilir halbuki. tövbe...
nasıl denize bikini, yokini vs ile girenlere müdahale etme durumumuz yoksa, bu insanlara da karışamayız. inançtır sonuçta, öyle rahat ediyorsa bırakın öyle girsin denizine. tabi bu insanların da diğerlerine karşı aynı tutum içerisinde olması gerekiyor. maalesef etrafta bu olgunluğa erişememiş çok fazla yobaz insan var. bkz: hatırlayanlar için söylüyorum, karaburun'daki medyaya da yansıyan dayak olayı!
sadece denize değil hamama da gidebilen zihniyettir. gel gidelim hamama,otur benim gamama derdim ama zinaya girer.
düzgün bişey giysinde dondan iyidir genede.
donla girmedikten sonra sorun yoktur.
gece gece kafamı bulandıran zihniyettir. haşemayla başka ne yapılır düşünüyorum ama bulamıyorum. çok çaresizim.
komik göründüklerinin farkında olmayan ve islama zarar veren zihniyettir. git havuzunda gir denize *
(bkz: laiklerin kıta sahanlığı)
göz zevkimi bozan poşetler topluluğu.
Yüzme eylemi için illa anadan üryan kalmak zorundalığı olmadığını bilen zihniyettir.
hiç girmesin daha iyidir. etine su deymeyecekse ne anlamı vardır ki.
iğrenç ve komik kadınların zihniyeti.
neyin kafasini yasadigi bilinmeyen zihniyettir.
yuzme eyleminin amaci teninin su ve gunes gorup ferahlamasi degil mi ?
insanlarin goz zevkini bozmaya hakkiniz yok aq.
bir de bunlarin hasema ile havuzun kiyisinda oturup suya ayagini sokan tipleri var.
te allam.
ne gunlere kaldik.
yanılmıyorsam kore de kadınlar buna yakın bir kıyafetle denize giriyorlardı. kadındaki güzelliği tenindeki beyazlıkla ilişkilendirmişler. ne kadar çok beyaz olurlarsa o kadar güzel olurlarmış. tercihdir, haşema ha mayo farketmez.
tartışılacak bir yanı yoktur.
güncel Önemli Başlıklar