bugün

panda, hazlı ve öfkeli başlığında batesmotelpro ekibiyle yaptığı reklam filminde magnuma'a gönderme yapmış, bununla da yetinmeyip fena bir şekilde ezmiştir.

işte video burada: http://www.youtube.com/watch?v=-Y7LIuFH5NQ

hediyeler kısmı yarmıştır.
adı üzerinde panda dolayısı ile de ayı, güçlüdür, kuvvetlidir, parçalar ezer geçer.
Başarılı reklamdır.
panda iyidir güzeldir sevin onları

(bkz: entry ve nick uyumu)
çok realist bir reklamdır.

hadi diyelim ki o çekilişten spor araba bana çıktı. elde avuçta olanla da vergilerini ödedim.
ee o arabanın deposunu neyle dolduracam amına koyim?

adamlar mantıklı düşünüyor. tebrikler panda!
tebrik edilecek reklamdır. dizilerin arasına giriyorsa böylesi olsun da izleyelim dediğimiz reklamlardır.
seksi adamları gördükten sonra izlemediğim reklam filmi. ikinci biscolata erkeği faciası geliyor gibi hissettim o yüzden izlemedim.
harika reklam olmuştur.reklamda harika olan bir şey daha vardır ki o da

(bkz: selin şekerci)
Güldüren reklamdır. Helal olsun.
Reklam güzel. Ama şimdi markete gitsem panda değil Magnum alırım, böyle de şaşırtmacalıyımdır.*
Algida'nın eline verdiği reklamdır.
sonucunda panda almayacağım reklamdır.
Süper reklam olmuş. Ama kanallarda 23 den önce yayınlanamaz.
Tebessüm ettirendir. Ayrıca araba bana çıktı diyelim vergiyi zar zor öderdim direkt satardım amk.
Tebrikleri hak eden reklamdır.
algida'ya fena gönderme yapmış reklamdır.

http://www.youtube.com/watch?v=-QHugr_Gluw
harika reklamdır.

çok beğendim.

emeği geçenleri tebrik ederim.
--spoiler--

sapı böyle taptahta, upuzun.

--spoiler--
batesmotelpro harikalığında reklam. çok akıllıca hazırlanmıştır.
"başka derdinmi yok" düşüncesini aklına getirmiş reklam.
zekice bir reklam. güldüreninden. swh
kahkahalara boğan reklam.. çok başarılı ve eğlenceli.. reklamın esas kadın seçimi de şahane olmuş..
lan diyorum ben de ne alaka bu reklam. resmen itin götüne sokmuşlar algidayı.
yarmıştır * gerçekten de bu kadar abartmanın manası yok. yani nutella bile "hadi gelin adınızı kavanoza yazalım" modundayken, magnum'un ortalığı bu kadar alevlendirmesi manasız ve samimi değil. afrodizyak etkisi açısından magnum vs nutella anketi olsa, %90 oranda nutella götürür. götürmez mi? götürür.
Güldürendir. Kız da fenadır.