bugün

lisede hazırlık okurken yapılan karizmanın etkisiyle fazla uçan, atan tutan cengaver gencin sağlam ingilizce gerektiren yerlerde sıçması durumu vardır. fenadır o.

tanıdık biri gider bi alet alır, çalıştıramaz. kullanma kılavuzu ingilizce, almanca, arapça gibi bilimum türkçeden alakasız dillerdir.

- hoop ozgun gel lan hele bak sana şunun kullanma kılavuzuna bi nasıl çalışıyomuş?
+ bak böyle yap çalışmıyo mu?
- lan bırak oku sen..
+ ehehe gerek yok ya.. bak böyledir o..
- lan yoksa!?
+ ehehe bilmiyom lan o kadar ipne bilmiyom.. ay dont kınov
- shit!

tarzı diyaloglar olasıdır. ingilizce bilmeyen kesim tarafından büyük adam sayılır hazırlık okuyanlar. ben meslek lisesinde okudum lan. bi numarası yok. sözlük muamelesine çok maruz kaldım. tanıdıklara yetiyo ama cnbc-e izlerken göt gibi kalmak var. o koyar hazırlık gençliğine. ayrıca yabancı hatun ayarlama konusunda pezevenk muamelesi görürler. ulan kendime zor yetiyo o ingilizce benim. it. git kendin ayarla anuna koyim. yürü. go.

yours faithfully..
- lan dream yazlığa bu ruslar yeni geldi öt bakalım iki kelime de mantar yaparız.
- hebele hübele

bu tip diyaloglar da olabilir, ingilizce hazırlık okuyan yurdum gençliği arasında. kuşkusuz adam yerine konulan bir öğrenci tipidir. *
güncel Önemli Başlıklar