1. 1.
    gümüşhane'de gerçekleşmiş vahim olay, kaç gündür yazayım diyorum. define çıkarda ekonomi canlanır düşüncesiyle izin vermiş devletin acziyetine mi yanalım, doğa harikası gölün çomarlarca ortadan kaldırılmadına mı bilemedim haberi. geçen günlerde fidan dikiyoruz ayağına çevre konusunda artistlik yapan a.k partilileri açıklasınlar? yok, roma lejyonunun başka işi kalmadı altınları göle atacak. akıl fikir.

"12 bin yıllık Dipsiz Göl'ü yok ettiler! ismi açıklanmayan bir vatandaş "Burada define var" diye Gümüşhane Valiliği ile Kültür ve Turizm Müdürlüğü'ne başvurdu. izin verilen defineci kepçeyle gölün dibini kazdı. Yapılan tahribat uzmanları çileden çıkardı."

hazine var diye 12 bin yıllık gölü kurutmak

hazine var diye 12 bin yıllık gölü kurutmak

https://www.google.com/am...u-kuruttular-5450481/amp/
    10 -7 ... acele etme papaz efendi
  2. 2.
    Çomarland da bugün.
    11 ... si ra dan sir adam
  3. 3.
    Velev ki define var. Be amına koduklarım bunu çıkarmanın yöntemi Bu mudur kepçeyle define ve tarihi eser çıkarıldığı dünyada nerede görülmüş. Çomar diyince de güceniyorlar sonra.
    10 -2 ... enkidu1986
  4. 4.
    izin veren devlet yetkilisi cehaleti ile beni benden aldı.
    20 -2 ... karton toplayan cocuk
  5. 5.
    iznik gölünün içinde eski klise filan var. Kesin hazinede vardır.

Böyle büyük bir projeye girmek isteyenler mesaj yoluyla bana ulaşsın.
    9 -1 ... orali
  6. 6.
    götleri murada ermiştir!
    4 -1 ... papa jupiter
  7. 7.
    Elinizdeki, sokağınızdaki ,denizinizdeki, suyunuzdaki çöplere ses çıkarın. Hava kirliliğine ses çıkarın. Farkında mısınız ama zehirleniyoruz. Sokaklar bok kokuyor. Siyasi malzeme olmasaydı bu göl de kimsenin ilgisini çekmeyecekti.
    3 -3 ... strabo
  8. 8.
    izin veren devlet yetkilisi asla beni benden almadı.. çünkü günümüz türkiyesinin mottosu şudur:

--halkımıssssss öyle istiyor.. çünkü halkk öyle istediği için.. anladın mı pis beyaz dürk

cahiller, şalvarlılar, namaz gılanlar istiyor, akp veriyor.. şalvarlıların isteği ne kadar saçma sapan, ne kadar zararlı, ne kadar yıkıcı olursa olsun akp geri çevirmiyor.. şalvarlılar da buna karşılık olarak akp'yi her seçimde yeniden seçiyorlar..
    8 -4 ... arbutus unedo
  9. 9.
    allah akıl fikir versin kim kaybetmiş defineyi kim ne bulmuş iyice azıttılar. zavallılar.
    3 -1 ... ruzhan
  10. 10.
    Bu kadar cehalet ve açgözlülük, sorumsuzluk olamaz.
    Buna kim izin vermiş?
    Umarım hesabı sorulur.
    3 -2 ... thebiggraywolf