1. 1.
    Hazır suya %50 zam gelmiş... Şu bildiğimiz erikli, hayat, pınar bilmem ne işte.

Gerekçesi ise dolarmış... Lan suyu da Las Vegastan mı getirtiyorsunuz?

Fındık bizimdi, çay bizimdi, un bizimdi, Anadolu'da tütün, Ege'de zeytin bizimdi, ''Ya Allah Bismillah'' diye sattılar...!

Şimdi de gariban halka manipülasyon diye yediriyorlar !
    6 -1 ... he gulum he he de gitsin
  2. 2.
    bu zamdan etkilenecek kadar olanlar zaten o suyu çeşmeden içiyor hocam çok yanlış hedef kitledesiniz.
    1 ... masklavi
  3. 3.
    Su değil ama şişe>petrol. Dolarla geliyor.
    2 ... n dakota
  4. 4.
    zam görmek isteyen geçmişe bakarsa daha iyi görür .

buyurun görelim hatırlayalım o güzel günleri .

https://video.uludagsozluk.com/v/ona-buna-zam-155555/

2 -7 ... tiamat
  5. 5.
    karanlığa kızacağımıza mum yakmaya devam edelim. su kaynaktan kendi kendine çıkıp ambalajlanmıyor, kendine kendine havadan marketlere inmiyor. bilenler maliyet dökümünü çıkarsınlar.

kıssadan hisse: para basarak enflasyonu yaratanları seviniz.
    1 ... monk of monkmountain
  6. 6.
    oransal olarak bakmak yanlış 2 liraya %50 zam gelmesi pek bi şey ifade etmez.

firmanın hiç bir üretim maliyeti artmasa bile zam yapabilir. bu yaşamın pahalılığı ile alakalı. ev fiyatları uçmuş, araba fiyatları uçmuş, sen adama suyun dolarla ne işi var diyosun?
    1 -1 ... serefsizimbenimakliimagelmisti
  7. 7.
    hala koyduk mu diye video paylaşıyor embesil inanılır gibi değil.
    2 ... flat head
  8. 8.
    ben buna da ses çıkarmayan zihniyetin gerçek manada akli dengesinin ve de yetilerinin kısıtlı olduğunu düşünüyorum. içtiğimiz su bile iki katına çıkmışken savunmaya geçmeleri şaşılacak iş. ayrıca damacana bile intikamını alıyor.

damacanayı hangi ipne şeapmıştı, çıksın şuraya!
    2 ... lagavulinvebazlama
  9. 9.
    Bizim burda 0,5 litrelik hayat su 1 tl. Geçen senede 0,75 tl idi. Halkı sikmeye devam kısaca.
    1 ... allison reynolds
  10. 10.
    hazır su nedir la. güldürdün kanka.
    zamdır.
    1 ... pilotmont 1