bugün

Çevremde nedense hep islam düşmanı ateist solcular ve benzeri insanlar var. Evet vericem desem çok kafa sikiyorlar. Ben de hayır vericem diyorum ama gidip evet e basicam.

Sizin Sünni islam düşmanı iki yüzlü şerefsiz olduğunuzu bilmiyor muyuz biz, yermiyiz lan biz bu ayakları.

Size gelince demokrasi,özgürlük ama Sünnilere gelince onlar ölsün.
Geçen biri
Bana çok kızıyorlar referandumla ilgili konuşuyorum diye ben de onlara HAYIR konuşmuyorum diyorum
Dedi
Benim hoşuma gitti güzel yorum
Böyle mesaj içermiyomuş gibi içerikleri seviyorum anlamsız gibi duruyo ama değil .
secimlerde oy kullanmaya giderken önumü 4 kisi kesip hepsiyle anlasarak gülümseyerek gecmem gibi. Refandumu her insan kendi benligiyle vermesi gereken bi karar oldugu icin kendisi karar vermeli secimlerdeki gibi, ondan onlara vermedigimiz karari soylememiz onlarla kotu olmamak icindir aslinda
amerikan ajanı mısın lan? sünni düşmanı falan diyorsun? kardeş seni çok yanlış bilgilendirmişler, burada diğer ortadoğu ülkerinde yaptığınız gibi şii-sünni ayrıştırması yapamazsın burası türkiye.

diğer evetçilere gelince, gençlik kollarından olup da burada evet propagandası yapmak gibi sanki sizin yaptığınız.. demokrasi en temel medeni haktır, burada sözlükte veya türkiye'nin herhangi bir yerinde siz cumhuriyet düşmanları bile adamdan sayılıyorsanız ve konuşabiliyorsanız, evet bile olsa oy kullanabiliyorsanız bu yine demokrasi ve onun güvencesi cumhuriyet sayesindedir. şeriat istiyorsan git sana ülke mi yok? orada arzu ettiğin gibi koyunluk yapabilirsin. eline seçme hakkı verilince napıcağını bilemeyip tek bir adama herşeyini teslim ediyorsun, sigorta bile yapmayı akıl edemiyorsun. geri alman gerekse verecek olduğun hakları belki de bir daha geri alamayacaksın..
(bkz: hem ayranım dökülmesin hem götüm sikilmesin)
Küçük bi çılgınlık.
Başlığı açan arkadaş haklı. Hayırcı arkadaşların acaip bir baskısı var.

Sakin olun yav
(bkz: takiyye)
Bugüne değin fikrimi değiştirecek bir babayiğit daha çıkmadı önüme hamdolsun. Oyumun rengi de belli.