1. 1.
  şu yaşadığımız düzeni kimse anlamış değilken bir de hayvanlara doğaya zarar verip. ilahi adaletin tecellisi bir ceza olarak belki de hayvan olarak dünyanın bitimine kadar öldükçe farklı bir hayvan olarak doğmaya devam etmek. edit: umarım bu adalet en çok sizi üzer.
  2 ... pluvofil
 2. 2.
  Valla belki çok eksi yiyeceğim ama gözlemlerime göre ve biraz araştırdım en çok kürtler zarar veriyor. Hatta çoğu köpek sevmiyormuş. Doğu da görev yapan bir akrabam da köpeklerden nefret ettiklerini söylemişti.
  4 ... irmolika
 3. 3.
  hayvanları sevmeyen insanları da sevmez.

  bunca yılın tecrübesiyle altına imzamı atacağım sözdür.
  ... tristine
 4. 4.
  kürtler konusunda şaşırdığım bir durumu paylaşayım. diyarbakırda sokak hayvanı yok. nedenini sorduğumda ise tüylerim ürpermişti. sokak hayvanları her ne kadar sevimli olsalar da ülkemizin bir sorunudur bence, düzgün barınakların eksikliğinden dolayı sokağa terk edilmişler. saf bir şekilde diyarbakırda bu sorunu çözmüşler sanmıştım, durum çok farklıymış.
  ... doctorsleep
 5. 5.
  Psikopat ya da sosyapatlığın belirtisi. Asla empati kurulacak bir yanı yok. insanın başına ne gelirse gelsin bunu hiç bir suçu olmayan canlılardan çıkarması kabul edilemez.
  2 ... hayata caylak kaldim