1. 1.
  Tam olarak karşılamaz. Yapılan işkenceyi yapanın üzerinde de denemek lazım gerek ki nasıl bir şerefsizlik yapmış anlasın. Hem de daha caydırıcı olur.
  5 ... defansagelsenize lan
 2. 2.
  insan öldürmek, işkence etmek suç iken hayvanları öldürenlere, hayvanlara işkence edenlere neden tam anlamıyla ceza kanunu gelmez aklım mantığım almıyor!

  insandan ne farkı var?

  ölen hayvanın anne babası, kardeşleri gözyaşı döküp, ağlayıp, ağıt yakamadığı için mi? yoksa kabil habil'i öldürdükten sonra kargayı da öldürmediği için mi?

  başımızda sorsan en iyi Müslüman olduğunu iddia edecek bir hükümet var ama 16 yıldır bunun için bir çabaları yok. halbuki Kuran'da bile hayvanlar için onlar da sizin gibi ümmet deniliyor, Allah'ın ümmet dediği canlılar için getir hayvan kanunu, çok mu zor?

  Hristiyan denince inançsız, gavur, cehennemlik diye laf söylersin ama bu ülkelerin çoğunda hayvan hakları, hayvanlarla ilgili ağır ceza ve yaptırım var. lafa gelince Müslümanız ama konu Allah'ın ümmet dediği hayvanlara gelince pek de öyle bir ülke değiliz.
  2 ... iplerini koparan kukla
 3. 3.
  Haklı ve kesintisiz uygulanması gereken gerekli bir cezadır. Bir kere yapanı süründüreceksin ki bir daha cesaret edemesin.
  1 ... old quiet stranger
 4. 4.
  Başıboş gezen sayısız saldırgan Sokak köpeğine ve onların çeteleşip rahatsızlık vermesine çözüm bulamayan hükümet eylemi. Günlük olaylardan hareketle duygusal olmak yerine akıllı hamleler yapılmalı. Böyle devam ederse 3. Dünya ülkesi olmaktan zor kurtuluruz.
  1 ... prensest
 5. 5.
  Geç kalınmış olsa dahi destekliyorum.
  ... turkturkcuataturkcu