1. ?.
  gardolap'in arkasina du$mek (muhabbet ku$u)
  ucup ucup duvara vurmak (muhabbet ku$u)
  buyuk balik tarafindan yenmek (akvaryumdaki lepistes cinsi ufak balik)
  1 ... master
 2. ?.
  bir 3650 reklamında kuyruğuna ip bağlanmış kedinin tavanda dönen vantilatöre atılması ve kedinin 2-3 tur sonra savrulması.bunu çekenlerin de iyi bir iş yapıyormuşcasına pis pis gülmeleri.
  (bkz: yazık)
  (bkz: vahşet)
  (bkz: bi siktir git)
  2 ... yoga yapan mistiq kedi
 3. ?.
  fişle oynayacam derken çarpılma, evyenin kenarından sapı görünen bıçağı dürterken kendi üstüne düşürme, çalışmak üzere olan çamaşır makinesine girip yamışma gibi şekillerde tehlikeli hale gelebilecek kazalar.
  1 ... vakanuvis
 4. ?.
  balıkların suyunu ılıştırıp koyun uyarısına fil derisi olmuş ellerle uymaya calışanlar 10 saniye içinde akvaryum yüzeyinde ters dönmüş ve beyaz bir renk almış balıklarınız servise hazırdır efeemm..

  zaten olmadı günde 1 ölcek atılacak yemi zaten (aile üyesi x 1 ölçek ) vermek suretiyle catlatırdınız..
  1 ... ombudsman
 5. 1.
  Zavallı kedi çamaşır makinesinin kapağını açık görüp meraktan olsa gerek içine girmesi ve annemin tam makineyi çalıştıracakken kedinin sesini duyup kapagı açmasıyla fırlaması bir olan komik durum.
  ... aylinlones
 6. 2.
  Kedinin bir kovalanma esnasında kaygan parkeden yanlaması, muhabbet kuşunun hızla uçarken duvara çarpıp kafasının üzerinde yıldızların belirmesi, zavallı ciklet cinsi balığın doymamıştır bu daha çok yem koyalım diyen çocuk sayesinde ölmesi.
  ... baglacolanki