1. 1.
  daha önce hiç yemek vermediğim bir kedi elimde yemek olmamasına rağmen dün gece yanıma yanaşıp sırnaştı. benim kim olduğumu sorgulamıyordu, kürt müsün, türk müsün, nesin, kimsin, umurunda değildi... tek istediği birazcık sevgiydi biraz ilgiydi, işte bu yüzden;

  tanım; nail olduğum büyük şereftir efenim. evet hayvanları siz faşist, ırkçı piçlerden daha çok seviyorum. bu herkesin anlayabileceği bir durum değildir ve bu yüzden kendimle gurur duyuyorum!
  3 ... genc kiz ruyasi
 2. 2.
  çocukların melek olduğu yalanıyla eşdeğerdir. bugün kedileri köpekleri ateşe atıp yakan ağızlarında havai fişek patlatan kuyruklarına teneke bağlayan kesen biçen çocuklar cezai ehliyetleri olmadığı için yargılanmazlar bile. çocuklardan nefret etmek için binlerce sebep varken herkes piçine sahip çıksın diyorum. mesela ben yolda giderken kalabalıkta ayak altında bir çocuk gördüğümde ayağına filan basıyorum ya da kafasına elimdeki çantayla patlatıyorum bir tane. başlıyor piç oğlu piç viyaklamaya. müstehak diyorum geçiyorum. o kalabalık içinde kimse anlamıyor çocuğa ne olduğunu. şimdiden intikamını almak lazım bazı şeylerin.
  2 ... cileksultan
 3. 3.
  bu durum ''yalnızlık'' ile tanımlansa da, alakası yoktur.

  bir hayvanı besleyip büyütürsünüz, o sizi hiçbir zaman unutmaz. eve geldiğiniz zaman sevinir çılgına döner.

  bir insanı beslersiniz, size ne yapacağı hiçbir zaman belli olmaz.
  1 ... peynir bulun lan bana
 4. 4.
  etrafındaki insanlardan soğuduktan sonra yaşanan durum.
  ... lilika
 5. 5.
  aynı durum benim içinde geçerli hayvanları daha çok seviyorum insanlara göre. Çünkü hayatın asıl amacını sergiliyorlar yapmacık değiller
  bu dünya onların dünyası bize ait değil bize ait olsa dengesini bozmazdık.
  2 ... phonema
 6. 6.
  Hayvan sevgisini idolojiye vurmak ne kadar doğru tartışılır. Şu görüştekiler hayvansever şu görüş sevmeze kaydırmışsınız konuyu.

  Milliyetçi biriyim ve Hayvanları insanlardan daha çok severim. çünkü koşulsuz ve çıkar düşünmeden yaklaşırlar. Salt sevgi isterler. Bir avuç yiyecek, bir tas suya ihtiyaçları vardır. Eğer bu olanakları sağlarsanız sizin için canını bile siper eder.
  ... druid father
 7. 7.
  bazen bir şeye karşı sevgi duymak, cinsel dürtülerden kaynaklanır. hayvanlarla o türden bir ilişkiniz yoksa sorun yoktur. seviniz, sevdiriniz.
  1 ... dead silence
 8. 8.
  meslek icabı. nasıl sevilmez onlar. vefalı canlar, sevgi melekleri. her biri ayrı sevilir, insanlar öyle mi. ne güvenebilirsin ne sevebilirsin.
  ... peynirli kokarca dolmasi
 9. 9.
  "Hayvanlari insanlardan daha cok seviyorum. Cunku konusmuyorlar"
  1 ... i wanna fuck rihanna
 10. 10.
  insanları tanıdıkça hayvanları daha çok seversin.
  1 ... benim adidas ayakkabim var