1. 1.
  filin tecavüzüne uğramayı haketmektir.
  5 ... creepy doll
 2. 2.
  hayvanlıktır.
  5 ... luwian
 3. 3.
  hayvanda travma oluşturan 9 nedenden bi tanesidir. ayrıca insanlık değildir.
  3 -1 ... escherichia coli
 4. 4.
  (#8170283) ile mükerrerlik olmasın ama hayvanlıktır.
  1 ... mukerrer
 5. 5.
  yakalandığı zaman zorla piranaların oral seks yapması sonucu hadım edilesi varlığın yaptığı sapkınlıktır. insan değildir.
  2 ... kayrahan
 6. 6.
  Sular yükselince balıklar karıncaları yer ; sular çekildiğinde karıncalar balıkları.
  ... master level cirkef
 7. 7.
  abazanlığı hat safhaya ulaşmış hatta artık sapıklığın ileri derece görüldüğü bilenen kişiler tarafından yapılan eylemdir. birisinin bir sokak köpeğini bu şekilde kendisine alıştırmasını ve köpeğin artık o kişinin peşinden ayrılmamasını da kendi gözümle görmüşlüğüm var.
  3 ... seloojann
 8. 8.
  iğrençliktir.
  afedersiniz ama zavallığın dibidir.
  ... catstark
 9. 9.
  az önce yolda belediyenin yapıştırdığı afişlerde bununla ilgili birkaç vakaya değinilmiş ve haklı bir uyarı yapılmış: "eğer şehrinizde hayvana tecavüz edilebiliyorsa çocuğunuz ve hatta siz de güvende değilsiniz."

  4 tane ayrı vaka... gerçi biri tecavüz değildi. havladığı için bir köpeği gözünden yaralayıp kör etmişler. hamile bir köpeği eve kapatıp 2 gün tecavüz etmişler, rahmi yırtılmış, yavruları da ölmüş doğal olarak. diğerine gene tecavüz ve dağa başına aç susuz bırakmışlar. en sonuncusunun da (en şerefsizcesi bu galiba) tecavüz ettikten sonra bacaklarını kesip sokağa bırakmışlar.

  ve biz bu insanlarla aynı nüfus cüzdanını taşıyoruz.

  sabah sabah moralim cidden bozuldu. kardeşim, genelev diye bir yer var. cinsel ihtiyacın varsa gidersin istediğin kişiyle orada beraber olursun. insan olanlar için bu böyle tabii. sen konuşan bir embesil olduğun için fantezilerinin kurbanı olmaktan öteye gidemeyen rezil bir yaratık cinsisin. aklım almıyor, hayvan lan bu hayvan!!! normalde bir kadına bile tecavüz etmek yeterince aşağılık bir eylemken sen o dili olmayan varlıktan ne istiyorsun? piç misin sen? anan baban yok mu? orospu çocuğu diyemiyorum; zira genelevde çalıştığı için bu sıfatı verdiğimiz kişilerin bu kadar alçak olabileceğini hiç sanmıyorum.

  yatacak yeriniz yok lan sizin, cehennem bile kabul etmeyecek.
  5 ... y for yazar
 10. 10.
  Bu kadar abaza olunacak ne zorun vardı.Hayvan yoksa elin ne güne duruyor git onu kullan.Hayvancagızı neden kullanıyorsun.
  ... bizimburalar