bugün

ne olduğunu anlayamadan çaylak yapılmış yazar haykırışı.
sağlam bi' mantalitesi olan hede. takip ederiz yani. iyidir iyi.
yeni bir sözlük klonu. ama ne gariptir ki sözlüğe bişey yazılmıyor, sadece okuyosun. okunacak şeyler de bildiğin ekşi sözlükten, itü sözlükten ve uludağ sözlükten geliyor. sol frame'i de bir değişik güzel olmuş sanki. ana sayfasında da kendi kendini şöyle tarif etmiş:
sözlük okutgacıdır. şimdilik ek$i sözlük , uludağ sözlük ve itü sözlük olmak üzere üç popüler sözlüğü tek bir yerden güzel güzel takip etmeye imkan sağlayan hayvansı bir klon. yani entry yazmak beri dursun ama son yirmi dört saate damgasını vuran başlıkları sol frame'de göreyim, hatta neyi okudum neyi okumadım anlayayım, renkli renkli belli olsun herşey, okuduğum başlığa ben okuduktan sonra entry girilirse ondan da haberim olsun diyorsanız hatta okuduğum başlıkla ilgili son yirmi dört saatte girilen alakalı entryler de gözümün içine sokulsa gibi fantazileriniz varsa hayvansı iç güdülerinizi coşturabilirsiniz. tahmin etmesi zor değil, içeriği malum üç sözlükten sağlıyoruz kılıçlarınızı kuşanıp gelmeyin, ne de olsa amme hizmeti yapıyoruz. şurayı şöyle yapsanız güzel olur yada senin bu yaptığını çorumlu bile yapmaz demek isterseniz, mail atmanızda sakınca yoktur, yerine göre cevap da alabilirsiniz.

http://www.hayvansozluk.com