bugün

ota boka tahrik olan sözde türk müslümanların yeni modası sanırım.
(bkz: öyle bebekler var ki insanı tahrik ediyor)
müslüman bir first laydiye yakışmaz. türban yetmez çarşafa girmelidir.
(bkz: hat da hat olsa bari)
(bkz: olur öyle)
acayip azdım haaa. suç kimde şimdi.
(bkz: madem başlık foruma dönmüş ben de katkı yapayım dedim)
haydar dümene atılacakken sanal alemde yolunu kaybedip bu siteye konan ve sırıtan abuk yorum. umarım öyledir yoksa çok vahim lan. *
töbe töbe...
(bkz: abdest bozmak)
Belli olsa ne olur ki? olay erkeklerin herhangibir kadına ilk ne şekilde baktığıyla ilgili. o yorumu yazan kişi cinsel açıdan herhalde oldukça zor bir dönem atlatıyor. Amerika'da bir kadın bakan, bürokrat tv spikeri yada first lady yeri geldiğinde ülkenin en seksi kadını seçilebiliyor. Gerçekten de erkeklerin fantazilerinde yer aldığı için değil, estetik, güzel bir görünüme sahip olduğu için. E tabiki dergi güzellik yarışması açmadığı için de böyle lanse ediyor. Bizde böyle birşey olsa herhalde o derginin sahibi ömrünün sonuna dek yiyecek ekmek bulamaz. Elalemin karısının namusuna göz dikti ya.
(bkz: Allahım sen büyüksün)*
üç numaralı yorumda bir hanıma vücut hatları hakkında yorum yazan seviyesiz "forum" yazarlarının da mevcut olduğu konu başlığı.

anlaşılan bazılarına ne yapılsa az,tesettürlü tesettürsüz,evli bekar ayırt etmeden bir bayanın vücut hatları konusunda şerefsizce yorum yapılabiliyor.yanlış ya da sinirden yazmadım;şerefsizliğin dikalasıdır bu yorum.başka şerefsizler de var,ama say say bitmez,uyar uyar tükenmez,ne diyelim akıl fikir ihsan etsin yüce Rabbim.
ee sadece başını kapatmak yetmiyor demek, erkekleri bu şekilde de tahrik edebiliyormuş madem kara çarşaf giysin!

az kaldı onu da isteyecekler.
o hatları bir bir incelediği için kendi içinde yoz bir şekilde yaşadığı dini sapkınlığının kurallarına göre zina yapmış bir er kişinin sözleri. zina büyük günahtır, bakılır mı hatta, satha. ne ayıp. ne acı olaylar oluyor canım memleketimde.
bunu okuyan bunuda okudu,
hayrunisa gul cemaatten afaroz ediliyormuş... * * *
bu yorumu yazan arkadaşla aynı ülke'nin vatandaşı olduğum için utanıyorum hayrunisa gül'ün vücut hatları o kadar belli ki bizde evde oturduk elimizde bir kalıp sabun hayrunisa gül çıksa diye bekliyorduk.

(bkz: cahillik)
bu günleri de görecektik diyerekten

http://www.habervaktim.com/yazaroku.php?id=3847 adresindeki komik üstü ifadeyi ve yorumu paylaşalım.

maskandyou diğer yorumları 2008-05-17 18:14:51

Hocam belki hiç alakası yok ama
Sayın hocam bazı görsel basında Sayın C.başkanımızın eşinin boy boy fotoğrafları yayınlanıyor.Kusura bakmasın ama sanki biraz dar ve vücud hatlarını belli ediyor gibi.Yani açıkçası biraz utandım.Hiç bir makam Allah'ın kanunun üstünde değildir ve hiç bir kraliçe günaha girmeye değmez.Tabiki bu konuda yazmak biraz zor ama birilerinin de tarihimizden örneklerle bu konuyu açması lazım.Yoksa C.başkanı da mı laik entellerden oluyor.

tanım: cumhurbaşkanı eşinin kıyafetlerini dar bulan ve utanan -kısacası utanması demek cinsel olarak etkilenmiş olması demek- olan gerçek müslüman kardeşimizin endişelerini paylaştığı yorumu.
güncel Önemli Başlıklar