bugün

Teekbiiiiirr

o degilde harbi insani gaza getiren olumu goze aldiran bi ses hep beraber tekbir getiren insalar ozellikle bayram namazlarinda o allahumme salli ler super oluyo insani ici bi acayip oluyor.
Biz bu zamana kadar hep haykırdık bağırdık hiç susmadık.
Ama konuştuğumuz bağırdığımız haykırdığımız koca bir boşluktu sadece.
HEY SÖZLÜK AHALiSi ALAYINIZIN AMK.

DEMEYi ÇOK iSTERDiM AMA O KADAR AHLAKSIZ BiRiSi DEĞiLiM ÇOK ŞÜKÜR.
yaşamaya geldik lan dünyaya zehir etmeyin amk.
Lan ben yapmadım niye anlamıyonuz olum deli miyim sizin bilgisayarınıza tecavüz edeyim.
haykırdık da noldu, sesimizi duyan yok.

her şeyi içimize atar olduk şimdi.
Nerdesin lan mutluluuk....?
Şimdi arka planı komple siyah düşün,şöyle gözlerim de kızıllaşmış, saçlarım fırtınadan dalgalanıyor.. parmak uçlarımdan elektrik çıkar bi biçimde ellerimi havaya kaldırıyorum ve exorcism of emily rose daki kızcağaz gibi kükreyerek

"Sanane be benim hayatımdan!!!???" diyorum. budur.
Senden nefret ediyorum.
YERINE SEVEMEEMM.
Soracağın soruyu sikiyiiiimmmm!!

Bir yakarıştır. Genelde final ve bütten sonra söylenir.
Ulan değdi mi be tüm bunlara? Sitemim sana değil yanlış anlama.. Şu şeaptığımınınınının hayatına be!
gidecektin niye geldin lan kahpe gidecek olan sendin diyerek birde ulan kızamıyorumda neyse.
Etmiyeeem.
(bkz: hapşu)
Allah niye hala belanı veremiyor.
Hayat... ne kadar da acimasiz.
Taraftarının hasretle beklediği stadın açılışına uzaktan melül melül bakması nedir abi!!!
(bkz: incoming r p g)
Yetişin gomşular yalnız geberip gitcem burda.
Hepiniz tiktirolıp gidin hayatımdan diye çığırasım var'dır.
jigubigulee dıııdıddıııdııı amubugule. yolda bu şarkıyı söyleyip hıÇkırık gibi sesler Çıkarmak istiyorum.
(bkz: insan mıyız ulan biz)
tez vurun kellesini!
Artık yeter.

Yeter bu kadar sıkıntı salak insanlar ergence davranan çocuksu tipler ve sınav stresi. Bu içinde bulunduğum aptallarla dolu yerden ve bas belası KPSS vb şeylerden kurtulmak istiyorum artık. Gerçekten yeter.