bugün

yarışmadaki ilk hali gayet yakışıklı olan lakin zamanla orman adamına dönen kişidir ki begüme aşık olmakla kalmayıp begümün de yandan yandan sırnaştığı "zavallı" çocuktur.
en sevdiği film abdülhamit düşerken olan yarışmacı. kendinden şeyler buluyormuş bu filmde. hayatımın filmi dedi.
ünlü düşmesine örnektir. (bkz: evet hayim yine düştü)
--spoiler--
düşme hayim düşme hayim düşme hayim yaa ! düşme hakkımız doldu dooolduuu !
--spoiler--

survivor ı rıdvan dilmen yorumlasaydı rıdvan hocaya bunları söyletecek yarışmacı.
hakkında bu kadar entry girilince düşmediğini sanılınan yarışmacı.
yarışlarda yorulunca attığı şaşkın ve saçma bakışlar var ya... sıfatsız.
--spoiler--
gökten begüm yağsa bize hayim düşer. çünkü hayim hep düşer.
--spoiler--
Türk halkının vicdanına giden yolu çözmüş ve hala yarışmada kalabilmiş gönüllü survivor kişisi. * *

+Acun: Evet Hayim görüşlerini alalım..
-Hayim: Yarışmaya gelmeden önceki Hayim ile yarışma esnasındaki hayim arasında bir fark olmayacağını söylemiştim. eğer bugün gidersem bir tarafım hep burada olacak falan feşmekan.

şeklinde geçen diyalogtan çıkardığım varsayımlar beni buralara getirdi. evet.

ayrıca barcelonalı futbolcu fabregas ile olan benzerliği şu fotoğrafta daha net bir şekilde görebilmek mümkün. görsel
isim olarak haim revivoyu anımsatır.
Hayim: düşmez kalkmaz bir allah
(bkz: hacıyatmaz)
hayim: düştüysek kalkarız daha ölmedik ya
aşırı derecede fabregas'a benzettiğim survivor insanı.
adını sol framede gördüğümde galiba hayim yine düştü dediğim insan.
beceriksiz, azimsiz, göze hoş gelmeyen kılları olsa da gönlümü kazanmış kişidir.
dediği gibi kimsenin arkasından konuşmadı. ödül oyunlarına gidemedi ama bir kere bile etrafa çemkirmedi üzülüp ağlamadı.
kafasını yaşamak istediğim adam.
düşüşü ve kıllarıyla gönüllere taht kurmuştur. *
Kürte benzeyen yahudi.
Halâ bir yerlerde düştüğü söylenmektedir.
(bkz: hayim düştü)
Adamdır.
Vee hayim düştü
acundan en çok duyduğum cümle.

survivor 2012..
düşücü reis. çok efendi bir adamdı.
benim de soyadım kohen olsun ben de ağlamam ben de arkadan konuşmam 250 bin dolar için döneklik yapmam aq o para elimin kiri olurdu çünkü.

gerçi şimdi de şerefsiz insan modeli içinde değiliz ya, anlayan anladı. saygılar.