bugün

görsel

Şirk koşmaktan ve gizli şirk koşmaktan alemlerin rabbi olan Allah'a sığınırım, şüphesiz (o) affı en geniş olandır..
görsel
Konya'da daha ezan okunmadı. imsak girdi.
görsel

Hayırlı sabahlar, Allah (c.c) yaptığımız ve yapacağımız ibadetlerimizi kabul etsin..
görsel

Gününüz hayrolsun..
Kalktık bakalım.
görsel
Engin manevi haz aldığım namazdır.
görsel
Ya bi siktir git amk.
inşallah başlarım bir gün, neden başlamadığını ben de bilmiyorum ama büyük eksiklik sabah namazı kılmamak.
kaldı kardeş bu gün, uyuya kalmışız.
Allah (c.c) dualarınızı kabul etsin..

Din davettir, dinin direği ise namazdır..
Gündüzün güneşin gün ortasını aşmasından gecenin karanlığına kadar namazı kıl; bir de sabah namazını; çünkü sabah namazı şahitlidir.

isră-78.
Allah kabul etsin efendim, Hayırlı sabahlar..
Allah kabul etsin.
görsel

Allah (c.c) bütün ibadetlerimizi kabul etsin..

Hayırlı sabahlar..
haydi bismillah, cümleten hayırlı sabahlar.
Allah kabul etsin.
Allah kabul etsin.
görsel

Bir güne daha gözümüzü açtıran Allah'a Hamd olsun..

Şu yağmurlu mis kokulu geceyi, karanlıktan aydınlığa çıkaran Allah'a Hamd olsun..

gününüz hayır, sıhhatiniz daim, şükrünüz bol olması dileğiyle hayırlı sabahlar..
nefis zorlayabilir, önemli olan yaptığını bırakıp kalkabilmektir. hayırlı sabahlar cümleten.
5 vakit namazın içinde vaktinde kılınması insana en zor gelen namazdır. Zira uyanmak mesele. O yüzden en kıymetlisidir. ilk uyandığında bismillah deyip hemen kalkmak lazım. Aksi halde uyur kalırsın. Daha vakit var dersen aldanırsın. Sabah namazını vaktinde kılan, güneş üzerine doğmayan insan, yanlış işleri de yoksa fakirlik çekmez. Zira rızıklar bu vakitte dağıtılır..
görsel

Allah (c.c) kabul etsin, Hayırlı sabahlar..
" Bir de sabah namazını kıl. Çünkü sabah namazı şahitlidir. " isrâ Sûresi, 78
Hayırlı sabahlar.
güncel Önemli Başlıklar