1. 1.
  ntv nin yeni programı.
  bu perşembe 20.30 da başlıyormuş. Çiğdem Anad, Müjde Ar, Pınar Kür ve Aysun Kayacı her Perşembe bir erkek konuğu aralarına alıp güncel olayları tartışacakmış. ilk konuk cem yılmaz mış.
  bu arada müjde ar ne alaka, aysun kayacı ne alaka. bu nasıl bir konsept henüz çözemedim.
  3 ... leblebi tozunun hastasiydim
 2. 2.
  ilk konuk olan cem yılmaz ile gayet keyifli başlayan program.
  2 -1 ... salca
 3. 3.
  keşke çoğu insanımız böylesine renkli çatlak ve keyifli olsa. gerçekten müthiş bir haz yaşatarak başladı program sezona. tabii burada cem yılmaz'a ve de anasının kızı müjde ar'a bir teşekkür borçluyuz.
  3 ... krmyrdsn
 4. 4.
  müjde ar'ın konuşma tarzına ve rahatlığına hasta olduğum, bittiğim program.
  5 ... lynx
 5. 5.
  müjde ar'a bir kez daha şapka çıkarmama vesile olan program. zaten severdim ama canlı yayınlanan bu programın ardından anladım ki kadın gibi kadın, insan gibi insan.
  3 ... leggare
 6. 6.
  facebook olayının da masaya yatırıldığı program.
  1 ... dalgali kur
 7. 7.
  harika simultane esprilerin, su gibi aktığı program. *
  2 ... pilotmont
 8. 8.
  Çğdem Anad,Müjde Ar,Pınar Kür ve Aysun Kayacı.Bu 4 kadını gören hormonik erkek izleyicilerin aklına belaltı gelebilir... ama bu kadınlar bu programla o beli alıp erkeğe hulalop çevirttirirler... sevdik, beğendik.
  3 ... alem
 9. 9.
  cnn de beyaz ın programına rating farkı atmış olması muhtemeldir.
  3 ... pilotmont
 10. 10.
  müjde ar'ın yardığı geçirdiği programdır. olan aysun kayacı'nın arkadaşı ahmet'in arkadaşı begüm'e olmuştur. kız hiç yoktan mal sıfatı almıştır müjde ar tarafından. ayrıca müjde ar'ın lise sondaki arkadaşı bedri de müjde ar'da baya yer etmiş onu anladık. çiğdem anad yerine başkası olsa daha güzel olurmuş sanki.
  3 ... taharetmuslugu