bugün

aşık olmak, insanlara değer vermek, hayal kurmak, geleceği düşünmek, para biriktirmek, sigarayı bırakmak gibi şeyler bu başlık altında toplanabilir.
Biriyle konuşuyormuş gibi yaparken telefonun çalması. Kafedeydik , baya kalabalıktık biriyle konuşuyormuş gibi yaparken telefon çaldı, herkese rezil oldum. Kıpkırmızı oldum. en kötüsü de sevgilim de ordaydı kahkaha attı. igrençti.
az önce yaptığım şey trafikte taksiye binmek. 20 tl kol gibi girdi 2 adım yolu.
Rusyadayken arkadaşlar top oynuyordu bende oturmuş kenarda izliyordurdum , şimdi tabi havalar kızlar felan var sağ tarafımda tabi yabancıyızya hep bakarlar neyse sol yanımda ise barfisk direkleri var ,ee sonrada arkadaşın teki topa abandı top soluma doğru seke seke geliyor bende ani bir atakla oturduğum yerden koştum topa doğru zıpladım ve'DANKKKK' çok pis bir acı , meğersem zıpladığım anda barfisk sopalarına girdim kafam felan dağıldı , millet gülüyor rezil oldum amk sonrada şimdi sevdiğim bir abim bağırdı 'Susun lan ' diye öyle bitti olay , olayın enteresan yanı güzel kızlardan biriyle çıktım .
daha yapmadığımdır.

önümde saçmalamak için daha uzuun yıllar var sözlük. kendime inanıyorum, şimdikinden çok daha büyük aptallıklar yapabilirim ben.
çokça yaptığım aptallıklar var elbette saymaya üşeniyorum doğrusu.
yeni işe başladığım müdürlükte yemekte kesiştiğim kızın ilerleyen saatlerde koridorda yürürken elini kaldırıp "naber?" demesi benimde "iyidir senden naber?" demem akabinde arkamdan gelen "iyidir pınar senden naber" sesi.

kız meğersem arkadaşına selam veriyormuş ben nerden bileyim lan üstüme alındım.

normalde takılmam böyle şeylere ama resmen salak durumuna düşmüştüm lan.
o salağa evet demeyecektim.
şişman gözlüklü solcu kızlarla tartışmaya girmek...
bir orospuyu sevdik ölene kadar derdini çekicez artık..
kadınların masum olduğunu ve sevgiyi hakettiğini düşünmek. kadınlar bizden daha çakal hacı.
Şubat ayında denize girmistim.
izci olmustum, oymak beyi* konusurken ''ne kadar oynaksınız?'' demistim.
Okul otobusunu kacırip, 1 saatlik mesafeyi yurumustum. Aylardan mayıstı, bodrum'a yakın bir yerdi başıma gunes gecmisti.
Arkadasıma kızıp iskeleden ocak ayında denize atmıstım. Ama cidden kızmıstım.
yalnız kalmak.

bir yazar arkadaş da bahsetmiş üstte, her şeyi yaparsınız ama sanırım en aptalcası budur.
uzun bir kiraz ağacına tırmanıp, yazlığın ikinci katındaki pencereye atlamaya çalışmaktır. benle alay eden kuzenim altına sıçmıştı.*
güvenmek. defalarca...
insanların beni üzmesine izin vermek ve buna hala devam etmek.
(#17868381)

halen daha aptalcasını yapmış olmamakla birlikte, yazar olayın etkisinden kurtulamamıştır. kızın o bakışı var ya, yer yarılsa da içine girseydim.
güzel giden şeyleri mahvetmek. bunu hep yapıyorum. ama bir daha olmayacak.
sonunda ne olacağını bildiğim şeyi defalarca tekrarlamak.
evlenmek.

yanlış kişiyle yapıldıysa aptalca oluyor.
tüm samimiyetim ve içteligimle ona gitmek olmuştu hiç inmemeliydim o ankara otobüsünden.
gururu ayaklar altına almak mesela.
adres soran birini tam tersi yöne yönlendirmek.
o kadar sperm arasında en hızlısı olmak.
bir zamanlar bana çok değer veren birini bana en çok ihtiyacı olduğu anda yalnız bırakmak.