bugün

Yarı Final Maçı olması lazım
Hırvatistan 2-1 ingiltere.
6 kasım fb-gs; terim kıpkırmızı olup sigara içtiği maç.

terim neden böyle dengesiz biri diyenler oluyor, bu maçtan sonra oldu işte. travma sonrası stress bozukluğu.
2005 kadıköyde kalecisiz fenerbahceyi 4-3 yendigimiz maç.
0-0 bitmiş lecce cagliari maçı.
1989 galatasaray-monaco maçı ve prekazi'nin o muhteşem golü. asla unutulmaz. bu arada tevellüt 1977

https://www.youtube.com/watch?v=djh4fDLxkb0
“Hakeme bakıyorum verdi golü 6 oldu.”
6 kasım 2002... 5 arkadaş/kardeş izlemiştik yaşımız 18 di. Kartal/yakacık doğa birahenesinde.

4 ü galatasaraylı ben fenerbahçeli. Böyle bir taşak geçme yok. Ümit in golünden sonra masanın üzerinde rüştü gol gol gol diye bağıran bendim.
Fenerbahçe Galatasaray.
1-) 2005 liverpool - milan şampiyonlar ligi final maçı. ( 3 -3 uzatmalar)
2-) barcelona - psg şampiyonlar ligi çeyrek final maçı ( 4-0 rövanşından sonra gelen 6-1)
Fransa-italya finali.
1-) 2015-2016 sezonu uefa avrupa ligi çeyrek final rövanş maçı
Liverpool 4-3 Dortmund

2-) 2014-2015 sezonu uefa avrupa ligi son 32 rövanş maçı
Beşiktaş 1-0 Liverpool maçı.
yakın tarihte geçen sezon oynanan bjk-gs maçı.
beşiktaş farka gidecek maçı 3-0 kazanmıştı.

eski tarihte ise uefa finali olan gs-arsenal maçı.
Galatasaray-arsenal uefa kupası finali.
1991 de beșiktaș Galatasaray maci. Galatasaray 2-0 one gecmis ti sonrasinda maci 3-2 almistik.
12 mayıs 2012 fenerbahçe galatasaray maçı.

1 gol atmak için tavuk gibi çırpınan fb'liler geliyor aklıma. ulan 1 gol atsanız siz şampiyon olacaksınız. kendi sahanızda kutlama yapacaksınız. t-shirt'ler bile hazırlanmış. ''şike şike'' diye 3 temmuz'a vurgu yapacaksınız. ama hepsi götünüzde patladı.

sahi siz nasıl oldu da 1 gol atamadınız lan? hani 20 senedir yeniyor-muş-sunuz ya ? neden yenemediniz o maçta. reziller sizi.
Şüphesiz (bkz: 6 kasım 2007 liverpool beşiktaş maçı)'dır. Bjk'ye 8taş lakabı koyduğumuz maçtır.

Eşi benzeri görülmemiş bir rekora imza atılmıştır ve 11 yıldır da halen egale edilememiştir.
Beşiktaş - adana demirspor 10-0

Fenerbahçe - beşiktaş 8 kişi ile 3-4.

Fosil olduğum doğrudur.