bugün

bağırsak sorunu olduğundan diyet beslenen kedidir. yada o bozulmaya yüz tutmuş mamayı yiyeceğine bileğinin hakkıyla fare yakalayıp yiyen fakir ama gururlu sokak kedisidir.
boş bakınız gördüğüm zaman dayanamıyorum.
sokakta kendiliğinden yaşayan yada büyük ihtimalle bir evin bahçesinde bakılan kedi olması muhtemel olan kedidir.
Parayı kim kaybetmiş de ben bulayım diyen. isyankar keedidir.
uzanamadığı whiskas a mundar diyen kedidir.
insan olarak benim bile yediğim o lezzetli mamadan tadamamış proleter kedidir.**
whiskas ucuz ve kötü bir mamadır. özellikle kısırlık ameliyatı geçirmiş erkek kedilere kesinlikle vermeyin. 7-8 yaşında böbrek hastalığından ölürler.
ezik kedi.
zengin muhitte yaşamayan kedidir. şehrin biraz daha varoş ve orta direğe hitap eden yerlerinde geziniyordur. yeşilköy tarafına bir geçse whiskasa doyacaktır.
pekte sorun yoktur, bu kedicikler çoğunlukta taze güvercin ve fare etiyle beslenirler, whiskas versende beğenmezler.
Et döner yerse parasız kalacagını bilen, bu yuzden surekli tavuk donere talim eden oğrenci kadar kötü durumda değildir. O kedidir karnı doysun yeterdir dir dir dır dır dırınırım.
whiskas yiyen kediden daha sağlıklı olduğu belli olan kedidir. Bilinçli kedi sahipleri bilir ki whiskas kediler için çok zararlıdır. Hatta kaliteli bir mamayla beslenen bir kediye whiskas verdiğinizde beğenmez ve yemez. Gidip whiskas alacağına kedi için sağlıklı bir şeyler al. (bkz: Hill s) (bkz: ProPlan)
kuş avlayarak geçimini sağlayan anadolu kedisidir.
(bkz: kedisine özel aşçı tutamayan fakir hayvansever)
kendi alın teriyle, patileri su toplaya toplaya kendi rızkını çıkaran kedidir.
kasabın kedisidir. taze et dururken ne işi var whiskas ile!
birbuçuk acılı adanadan başka bir şey yemeyen adanalı kedidir. şalgam bile içendir.
'kediler yazar olsa açacağı başlıklar' başlığndan yönlendirilmiş başlık.
(bkz: fakir piç) o kedi ki emekçi kedidir, alın teriyle avlanır bileğinin hakkıyla karnını doyurur, zengin kedisi gibi karnı acıkınca kuyruğunu dikip duygu sömürüsü yapmaz candır, kendini sevdirmese bile saygı duyulan varlıktır.
sosyete kedisidir. janbon la beslenmektedir.
yerleşik hayata geçmemiş, hâlâ avcılık ve toplayıcılıkla geçinen kedidir.