bugün

28 yıllık fenerbahçe nin türkiye kupası hasretinden 1 milyon kat daha önemli olan hadise ve alay konusudur.*
(bkz: geçmedi mi la acısı hala)
trabzospor'a bile sataşabilen ezik fenerli insandan daha şanslıdır.
fenerbahçeli türkiye kupası görmemiş insandan daha genç olduğu kesindir.
trabzonsporla fenerbahçe arasındaki farkı anlamayacak kadar zekası kıt birinin ön plana çıkarmaya çalıştığı muhabbet.
en azından gidip takımını destekleyip seneye şampiyonuz diyebiliyorlar. bazıları gibi * ben bu takımın da daumun da azizin de diye kendi takımına küfretmiyorlar ki saygı duyulur. * bu vesile ile;
(bkz: kurabiye fener)
(bkz: fenerbahçeli yakarışları)
bu insanlardan biri de benim. 23 yaşındayım hiç görmedim, belki göremeyeceğimde. ama eminim ki bu durum penaltı noktası kazmalarla, devre arası soyunma odasına girilen maçlarla, verilmeyen penaltılarla, gelecek bi şampiyonluk görmekten çok daha iyi bi durumdur. *
(bkz: azalarak bitsin)
1967 de kurulmuş, bütçesi diğer 3 büyük kulüple yarışamayacak seviyede olmasına rağmen yaptıklarıyla kendini kanıtlamıştır. Nüfusu istanbul ile yarışamayacak bir şehri temsil etmektedir. Bu nedenle oyuncu transferide sıkıntılıdır. Taraftar kitlesi de azdır. Bütün zorluklara rağmen türk ligine kattığı renk tartışılmazdır. çoğu trabzon taraftarı zaten takımından şampiyon olmasını beklemez. Yeterki sahadaki adam formasının hakkını versin yeterdir.
(bkz: yeter be melis)
ben.ve jenerasyonum.
Bursaspor'un şampiyonluğunu görüp rahatlar, olur, biter...
trabzonspor son şampiyonluğunu 1983-1984 sezonunda aldığı için sorun etmemesi gereken insandır. sahi fener 1982-1983 sezonunda almıştı kupayı değil mi??*
güncel Önemli Başlıklar